شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 21:39 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1787089
آیت‌الله جوادی آملی تصریح کرد؛

حل مشکلات مردم موجب نشاط و امید در جامعه می‌شود

حل مشکلات مردم موجب نشاط و امید در جامعه می‌شود
مرجع تقلید شیعیان با بیان این که باید با عمل مشکلات را حل کرد، گفت: حل مشکلات مردم موجب نشاط و امید در جامعه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قم فردا آیت‌الله عبدالله جوادی آملی در دیدار پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، با اشاره به مناسبت‌های اخیر و نقش شهدا در زنده نگه‌داشتن انقلاب اظهار داشت: خداوند متعال در سوره آل عمران از شهدا بسیار یاد کرده است و بشارت‌های زیادی در این زمینه داده است.
وی با بیان این که شهدا زنده‌اند، افزود: شهدا از خدا روزی دریافت می‌کنند و باخدا گفت‌وگو دارند، همان‌طور که ما باخدا حرف می‌زنیم.
آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به اهمیت توجه به سیره اسلام و ائمه اهل‌بیت (ع) ابراز داشت: دین اسلام به ما می‌گوید با  همین زنجیری که در روز عاشورای حسینی (ع) وسیله عزاداری است، باید از روز یازدهم وسیله بستن دست دزدان و متخلفان باشد، در اینجا صداوسیما باید وارد عمل شود و اشاعه‌دهنده این فرهنگ باشد.
وی بر ضرورت حل مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: جامعه گرسنه با برنامه طنز شاداب نمی‌شود بلکه با حل شدن مشکلات مردم این جامعه شاد می‌شود هرچند که وجود این برنامه‌ها مانعی ندارد.
این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: باید مردم را با عمل، امیدوار کنید نه با حرف، حرف بی‌عمل نتیجه‌ای جز ناامیدی جامعه در پی ندارد، هرگز بدون تفکر، کاری را شروع نکنید و همواره خود را امانت‌دار مردم بدانید.
وی بیان داشت: این کشور به لطف خداوند همه چیز دارد و نباید به‌صورت کمیته امدادی اداره کنیم.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1787089
ارسال نظر
نظرات