شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 21:54 منتشر شده در مورخ: 1400/09/03 شناسه خبر: 1787097
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران:

میخواهم آموزش و پرورش را تبدیل به دغدغه ملی کنم/ مشکل تبلت و گوشی دانش‌آموزان را حل می‌کنم

میخواهم آموزش و پرورش را تبدیل به دغدغه ملی کنم/ مشکل تبلت و گوشی دانش‌آموزان را حل می‌کنم
گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت آموزش و پرورش گفت: حرف با دغدغه فاصله ای بعید دارد و آموزش و پرورش باید به دغدغه ملی تبدیل شود نه حرف ملی. دیگر زمان حرف زدن برای آموزش و پرورش گذشته است. باید عمل کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یوسف نوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در برنامه های من دو نکته اهمیت بیشتری دارد؛ مناطق محروم و ایجاد تحول. بی تردید معلمین ما توانمند هستند و دانشگاه فرهنگیان ما توان کسب درجه معتبر جهانی را دارد. اما باید مشکلات آنها دیده و حل شود. 

 
وی افزود: آموزش و پرورش نیاز به تحول دارد. اگر تحول ایجاد شود؛ رتبه بندی کامل انجام می گیرد، معلم حقوق و مزایای خود را به راحتی دریافت می کند و به رفاه نسبی می رسد.
 
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ادامه داد: نکته دیگر اینکه در این یکی دو سال تعداد زیادی دانش آموز به علت نداشتن وسیله ارتباطی مانند گوشی تلفن یا تبلت، از تحصیل باز ماندند. این که دانش آموز تبلت ندارد یا تلفن همراه ندارد این را انشالله حل می کنیم. 
 
نوری در پایان گفت: تمام شرکت های بزرگ دنیا دارند با دیدی وسیع به محتوا و آموزش نگاه می کنند و در حال پیاده کردن آن به شکل های مختلف پیشرفته هستند. من چند وقت قبل عنوان کردم که در دنیای نوین جهانی فقط ۱۵ درصد به تجهیزات اهمیت داده می شود و ۸۵ درصد آن به محتوی تخصیص پیدا می کند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1787097
ارسال نظر
نظرات