شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1400/09/04 شناسه خبر: 1787180
دو برد دیگر در کارنامه ملی‌پوشان؛

والیبال ساحلی قهرمانی آسیا| ۳ تیم ایران در جمع برترین‌های آسیا/ تعیین رقبای ساحلی‌بازان ایرانی در مرحله حذفی

والیبال ساحلی قهرمانی آسیا| ۳ تیم ایران در جمع برترین‌های آسیا/ تعیین رقبای ساحلی‌بازان ایرانی در مرحله حذفی
قرعه‌کشی مرحله نخست حذفی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا انجام شد و حریفان تیم‌های ملی الف، ب و ج ایران مشخص شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله گروهی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا صبح امروز (پنج‌شنبه) با مشخص شدن 16 تیم برتر آسیا به پایان رسید.

در پایان این مرحله تیم‌ ملی الف به عنوان سرگروه و تیم‌های ملی ب و ج ایران به عنوان تیم‌های دوم گروه به مرحله یک هشتم نهایی و جمع 16 تیم برتر آسیا راه یافتند.
مرحله نخست حذفی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا از ساعت 12 و 30 دقیقه امروز به  وقت ایران آغاز می‌شود و بر اساس قرعه کشی حریفان ایران مشخص شدند.
بدین ترتیب تیم ملی ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی-علیرضا آقاجانی) در این مرحله و در ساعت 13 و 30 دقیقه به وقت تهران به مصاف استرالیا سه می‌رود، تیم ایران 2 (بهمن سالمی-ابوالحسن خاکی‌زاده) ساعت 12 و 30 دقیقه با تایلند یک بازی دارد و تیم ملی ایران 3 (سینا شوکتی-مجتبی آرو) در ساعت 13 و 30 دقیقه با استرالیا دو رقابت خواهد کرد.

در سومین روز مرحله گروهی این رقابت‌ها 6 مسابقه برگزار شد و دو نماینده ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

تیم ملی ایران 3 (سینا شوکتی-مجتبی آرو) که در روز نخست مغلوب تیم قدرتمند تایلند یک شده بود، بامداد امروز به وقت تهران به مصاف قزاقستان سه رفت و با شکست این تیم به مرحله حذفی صعود کرد.

ملی‌پوشان ساحلی ایران در این مسابقه دو بر صفر و با امتیازهای 21 بر 19 و 21 بر 18 حریف خود را شکست دادند تا با یک برد و یک شکست به عنوان تیم دوم گروه خود راهی مرحله یک هشتم نهایی شوند.

همچنین تیم ایران 2 (بهمن سالمی-ابوالحسن خاکی‌زاده) که در دیدار نخست خود در گروه F دو بر یک نتیجه را به استرالیا واگذار کرده بود، از ساعت هفت صبح امروز (پنج‌شنبه) با سریلانکا دو روبرو شد.

سالمی و خاکی‌زاده در این مسابقه دو بر صفر با امتیازهای 21 بر 14 و 21 بر 17 به پیروزی رسیدند و به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله بعد شدند.

روز گذشته نیز تیم ملی ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی-علیرضا آقاجانی) با شکست تایلند به عنوان صدرنشین گروه G به مرحله حذفی صعود کرد تا در پایان مرحله گروهی، هر سه تیم ایران به جمع 16 تیم برتر این مسابقات راه یابند.

مرحله نخست حذفی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا از ساعت 12 و 30 دقیقه امروز به  وقت ایران آغاز می‌شود و 16 تیم راه‌یافته بر اساس قرعه‌کشی در هشت مسابقه به مصاف یکدیگر می‌روند تا چهره هشت تیم برتر مشخص شود.

مازیار هوشمند و آرش رامسری مربیان تیم‌های ملی، ساحلی‌بازان ایران را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند. توفیق کابلی سرپرست کمیته ساحلی نیز به عنوان سرپرست، ملی‌پوشان ساحلی را همراهی می‌کند.

 

https://www.dana.ir/1787180
ارسال نظر
نظرات