شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1400/09/04 شناسه خبر: 1787221
باید از صاحبان کرسی‌های بین‌المللی حمایت کنیم؛

علی‌نژاد: نام نامزدهای تأییدصلاحیت‌شدۀ ۱۰ فدراسیون هنوز اعلام نشده/ نامه‌ای برای ردصلاحیت رئیس یک فدراسیون دریافت نکرده‌ایم

علی‌نژاد: نام نامزدهای تأییدصلاحیت‌شدۀ ۱۰ فدراسیون هنوز اعلام نشده/ نامه‌ای برای ردصلاحیت رئیس یک فدراسیون دریافت نکرده‌ایم
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: هنوز نام نامزدهای تاییدصلاحیت‌شده انتخابات ۱۰ فدراسیون ورزشی از سوی نهادهای نظارتی به ما اعلام نشده

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم اختتامیه کشتی قهرمانی جهان (سیزم) اظهار داشت: با برگزاری رویدادهایی در این سطح، از یک طرف قدرت برگزاری مسابقات و سازماندهی خود را به دنیا نشان می‌دهیم و از سوی دیگر این فرصت را برای ورزشکاران خارجی فراهم می‌کنیم که با فرهنگ کشور ما آشنا شوند تا تبلیغات منفی استکبار جهانی را خنثی کنیم. با میزبانی از چنین رویدادهایی می‌توانیم جایگاه‌های بیشتری را در نهادهای بین‌المللی داشته باشیم.

وی در ادامه بیان داشت: ورزشکاران هم این فرصت را پیدا می‌کنند که در کشور خود و مقابل تماشاگرانی خودی افتخارآفرینی کنند. در وزارت‌خانه سعی کردیم به نیروهای مسلح کمک کنیم که این میزبانی را برعهده بگیرند. سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران مشکلاتی داشت که سعی کردیم آن را حل کنیم. در گذشته ریاست بخش آسیایی سیزم را برعهده داشتیم و باید تلاش کنیم که دوباره به این جایگاه برسیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان عنوان داشت: کمیته‌ای در وزارت ورزش و جوانان تشکیل داده‌ایم تا از صاحبان کرسی‌های بین‌المللی حمایت کنند. در ۲ ماه اخیر هم کرسی‌های خوبی به دست آوردیم که نتیجه برنامه‌ریزی و اقدامات یک سال و نیم گذشته بود. در این زمینه با کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و همه افرادی که در این زمینه صاحب‌نظر هستند همکاری می‌کنیم.

علی‌نژاد درباره حواشی فدراسیون ژیمناستیک گفت: قصد ورود به مسائل مربوط به این فدراسیون را ندارم اما هیچ نامه‌ای درباره ردصلاحیت یکی از رئیسان فدراسیون‌ها دریافت نکرده‌ایم.

وی در پایان گفت: از ۱۲ تا ۲۴ دی مجمع انتخاباتی ۱۰ فدراسیون برگزار می‌شود که هنوز نام نامزدهای تاییدصلاحیت‌شده از سوی نهادهای نظارتی به ما اعلام نشده اما به ما قول داده‌اند که این کار را به‌موقع انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1787221
ارسال نظر
نظرات