شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1400/09/06 شناسه خبر: 1787579
فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان خبر داد؛

درگیری خونین پدر و پسر منجر به مرگ پسر شد

درگیری خونین پدر و پسر منجر به مرگ پسر شد
عبدالله صادقی گفت: مردی از اهالی شهر یکه سعود از توابع شهرستان راز و جرگلان به دلیل عدم توانایی کنترل خشم در جریان اختلاف خانوادگی پسر نوجوانش را به قتل رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله صادقی، فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار عصراترک در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته و در پی اعلام یک مورد نزاع و درگیری خانوادگی منجر به قتل به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ بلافاصله مأموران انتظامی در محل حاضر شدند.

وی افزود: بررسی مأموران حاضر درصحنه حاکی از آن بود که پدر خانواده به مواد مخدر نیز اعتیاد دارد طی درگیری با همسر و پسر ۱۶ ساله‌اش و با توجه به عدم توانایی در کنترل خشم با استفاده از چاقو آن‌ها را مصدوم کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان با اشاره به اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شده که این پدر و پسر سابقه درگیری در روزهای گذشته را داشته اند، بیان کرد: بلافاصله مصدومان توسط اورژانس به درمانگاه انتقال شدند که متأسفانه پسر ۱۶ ساله با توجه به‌شدت جراحات وارده فوت کرد.

صادقی با اشاره به اینکه متهم به قتل هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد، تصریح کرد: تحقیقات بیشتر درزمینه این پرونده توسط مأموران پلیس آگاهی ادامه دارد.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1787579
ارسال نظر
نظرات