شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1400/09/07 شناسه خبر: 1787781
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس:

وضعیت آب شرب سنندج دیگر قابل قبول نیست

وضعیت آب شرب سنندج دیگر قابل قبول نیست
محسن فتحی گفت: اخیرا جلسه ای با معاونین وزارت نیرو داشتم تا مباحث مربوط به آب حوزه انتخابیه ام را مطرح و پیگیر رفع این مشکل باشم چرا که وضعیت فعلی آب شرب سنندج دیگر نه قابل مماشات است، نه قابل قبول.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن فتحی در گفت و گو با خبرنگار کُردتودی، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه خود گفت: اخیرا جلسه ای با معاونین وزارت نیرو داشتم تا مباحث مربوط به  آب حوزه انتخابیه ام را مطرح و پیگیر رفع این مشکل باشم چرا که وضعیت فعلی آب شرب سنندج دیگر نه قابل مماشات است، نه قابل قبول و هر مسئولی در هر جایگاهی باید نسبت به وضعیت نامطلوب  آن پاسخگو باشد.

نماینده مردم سنندج ، دیواندره و کامیاران در مجلس افزود: وضعیت آب آشامیدنی در شهرستانهای حوزه انتخابیه ام نگران کننده است لذا در همین راستا نسبت به تسریع فوری در روند پروژه‌های انتقال آب شرب از سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج تاکید شده است.

وی تاکید کرد: وضعیت پروژه های تصفیه خانه های آب شرب و فاضلاب شهر دیواندره، تصفیه ‌خانه‌های آب شرب و فاضلاب شهر کامیاران، مجتمع آبرسانی اوباتو ، مجتمع آبرسانی هه‌لتوشان و مجتمع آبرسانی خامسان دچار مشکلاتی هستند که در تلاش هستیم تا اینکه وزارت نیرو با جدیت برای به اتمام رساندن این پروژه ها اقدام کند.

فتحی عنوان کرد: مشکل آب شرب شهر سنندج چندین سال است دغدغه مردم و فعالان مدنی بوده و مشکل امروز نبوده است که این موضوع هم مربوط به بی کفایتی برخی مدیران می شود اما با تمام سوء مدیریت های پیش آمده تمام توان خود را برای حل مشکل آب بکار می گیرم.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: سهم اعتبارات بخش کشاورزی استان بسیار ناچیز بوده و با توجه به اینکه چنین موضوعی در پیش برد اهداف اقتصادی استانمان تاثیر گذار است باید توجه ویژه ای شود ضمن اینکه پیگیر هستم تا اعتبارات در این حوزه افزایش یابد.

عضو مجمع نمایندگان استان کردستان اظهار کرد: از برخی روستاهای حوزه انتخابیه ام بازدید به عمل آوردم و از نزدیک در جریان روند پروژه ها و همچنین مشکلات این مناطق قرار گرفتم که مقرر شد از طریق وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی مختلف پیگیر حل آنها باشم.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: با پیگیری های صورت گرفته بزرگترین کتابخانه استان کردستان در سنندج افتتاح شد و همچنین به دنبال تامین اعتبار  برای تکمیل پرژه فرهنگی تالار فرهنگ سنندج و همچنین اعطای تسهیلات به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه هستم. 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1787781
ارسال نظر
نظرات