شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1400/09/07 شناسه خبر: 1787843

صدور ۲۰مجوز سرمایه گذاری بی نام در یزد

صدور ۲۰مجوز سرمایه گذاری بی نام در یزد
در نشست اعتبار سنجی متقاضیان سرمایه گذاری بی نام ۲۰ فرصت سرمایه گذاری در قالب ۲۰ مجوز بی نام در استان یزد به متقاضیان واگذار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، درنشست اعتبار سنجی متقاضیان سرمایه گذاری بی نام استان یزد که با حضور مسئولان اقتصادی و سرمایه گذاری برگزار گردید ۲۰فرصت سرمایه گذاری در قالب ۲۰مجوز بی نام به متقاضیان واگذار شد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در این نشست با بیان اینکه فرصت های یاد شده در زمینه های صنعت، کشاورزی و گردشگری در شهرستان های یزد، تفت، مهریز ، خاتم و ابرکوه می باشد خاطرنشان کرد: فراخوان ۱۱۵ فرصت سرمایه گذاری بی نام  اعلام شد و در مرحله اول ۲۰ متقاضی آمادگی  خود را  اعلام کردند.

علی نمازی افزود: در نشست کارگروه تخصصی هم اعتبارسنجی متقاضیان مورد بررسی قرار گرفت و بخشی از اعتبار سنجی آنها نیز به مسئولان شهرستانی واگذار شد.

سید مسعود عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد هم در این نشست با قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای جذب سرمایه گذاری، خواستار فراهم کردن زمینه جذب متقاضیان برای مجوز های بی نام شد.

با تلاش های صورت گرفته زمینه ها و زیر ساخت های لازم برای سرمایه گذاری در استان یزد آماده است و مسئولان استان ضمن تاکید بر جذب سرمایه گذاری، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در این زمینه اعلام کردند.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1787843
ارسال نظر
نظرات