شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1400/09/08 شناسه خبر: 1788147
دختر لژیونر تبریزی مطرح کرد؛

رویاهای فوتبالی در ترکیه/ با تراکتور بزرگ شدم

رویاهای فوتبالی در ترکیه/ با تراکتور بزرگ شدم
مبینا اعتمادی می گوید: دوست داشتم در یکی از تیم های ترکیه بازی کنم چون به زبان ترکی استانبولی تسلط دارم و در اینجا می توانم راحت ورزش را ادامه دهم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تبریز بیدار مبینا اعتمادی ملی پوش تبریزی و ۲۰ ساله فوتبال ایران با عقد قراردادی یک ساله به تیم «Kireç burnu» استانبول در سوپرلیگ ترکیه بالاترین سطح فوتبال این کشور پیوست.

او که هافبک میانی بازی می‌کند، سابقه ۷ سال حضور در رده‌های سنی مختلف تیم ملی را در کارنامه دارد.

سراغ مبینا اعتمادی رفته ایم تا در یک گپ و گفت کوتاه و صمیمی به رویاهای فوتبالی او در اروپا بپردازیم.

عشق و رویا با فوتبال

او در مورد تیم جدید خود به خبرنگار ما می گوید: این تیم سال قبل بین ۱۶ تیم سوپر لیگ ترکیه در رده‌ی هفتم جدول قرار داشت و تقریبا شش هفت سال است که در رده بانوان ترکیه تیم داری می کند.

اعتمادی نحوه جذب خود به این تیم سرشناس ترک را چنین بیان می کند: از طرف ایجنت (مدیر برنامه) خود جذب این تیم شدم. فیلم بازی های مرا دیده بودند، سپس به ترکیه دعوت شدم و بعد از چند جلسه تمرین، مورد قبول مربی و مدیران این تیم قرار گرفتم و قرار داد بستم.

از او در مورد رویاهای فوتبالی خود می پرسیم و می گوید: دوست داشتم در یکی از تیم های ترکیه بازی کنم چون به زبان ترکی استانبولی تسلط دارم و در اینجا می تونام راحت ورزش را ادامه دهم. هر ورزشکاری آرزو و رویایی در ذهن خود دارد و رسیدن به آن حس خیلی خوب و دلنشینی است. ورزش برای من یک عشق است،  روزی بوده که بدلیل مریض شدن نتوانستم تمرین کنم و اشک ریختم.

استعداد ناب دختران فوتبالیست تبریزی 

میزان استعدادهای دختران فوتبالیست تبریزی سوال بعدی ما بود که در این مورد به تبریزبیدار می‌گوید: دختران فوتبالیست تبریزی خیلی با استعداد هستند و من به تک تک دوستانم اعتماد دارم و تلاش آنها را می بینیم و مطمئن هستم به بهترین جایگاه می رسند و روزی مزد زحمات خود را می گیرند.

با تراکتور بزرگ شدم / اشک برای قهرمانیِ از دست رفته

از تیم فوتبال تراکتور می گویم و بلافاصله اینگونه جواب می دهد: من با تراکتور بزرگ شدم. وقتی بچه بودم به دیدن بازی های تراکتور می‌رفتیم. یک روز در ورزشگاه آزادی تهران بازی تراکتور و پرسپولیس بود، به بابا گفتم آیا روزی می شود من هم فوتبال بازی کنم؟

اعتمادی ادامه می دهد: حتی شده که به خاطر  تراکتور گریه کرده ام، دقیقا روزی که در بازی آخر اگر تراکتور می برد قهرمان می شد ولی به خاطر بعضی از مسائل نشد...

حمایت نشدن از دختران فوتبالیست تبریزی سوال بعدی ما از مبینا است، او می گوید: دلیل اصلی که خوب حمایت نمی شود را می‌دانم اما این اواخر پیشرفتی در فوتبال تبریز دیده می شود، تیم صبا مهر تبریز خوب شروع کرده و امیدوارم سال های بعد در لیگ برتر نیز تیم داشته باشیم.

این لژیونر فوتبال تبریز در پایان از خانواده خود تشکر کرده و می گوید: پدر و مادرم و برادر عزیزتر از جانم هیچ موقع مرا در راه اهدافم تنها نگذاشته و حمایت کردند. از شما هم بخاطر این مصاحبه تشکر می کنم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1788147
ارسال نظر
نظرات