شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1400/09/09 شناسه خبر: 1788493
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج:

۲۴۰ جلد کتاب به روستاها و مناطق محروم فاروج اهدا شد

۲۴۰ جلد کتاب به روستاها و مناطق محروم فاروج اهدا شد
حسن رضوانی گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و توجه به مناطق محروم و روستاهای شهرستان ۲۴۰ جلد کتاب به ارزش بیش از ۳۰ میلیون ریال به مناطق محروم شهرستان فاروج اهدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن رضوانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار عصراترک در فاروج اظهار کرد: توجه به ظرفیت‌های مناطق محروم و روستاها از اولویت های این اداره در سال جاری است.

وی افزود: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و توجه به مناطق محروم و روستاهای شهرستان ۲۴۰ جلد کتاب به ارزش بیش از ۳۰ میلیون ریال به مناطق محروم شهرستان فاروج اهدا شد.

رضوانی گفت: در این اقدام که به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی بود کتاب‌هایی با مضامین مختلف دینی و مذهبی، اجتماعی به پایگاه های مقاومت بسیج، مدارس و کتابخانه های شهرستان در مناطق محروم اهداء شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد فاروج اظهار داشت: طرح آموزش رایگان هنر نیز در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شهرستان از دیگر برنامه های این اداره با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که طی فرایندی صورت خواهد پذیرفت.

وی افزود: مهلت ثبت نام این طرح ۱۵ آذر ماه بوده و علاقمندان به فعالیتهای هنری می توانند از طریق سامانه amozesh.azmonhonar.ir  نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از آموزش رایگان بهره مند شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1788493
ارسال نظر
نظرات