شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1400/09/09 شناسه خبر: 1788504
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام کرد؛

بستری ۳۳۲ بیمار کرونایی در مراکز درمانی مازندران

بستری ۳۳۲ بیمار کرونایی در مراکز درمانی مازندران
عباس موسوی گفت: با بستری شدن ۷۲ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۳۲ نفر رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدعباس موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: در همین مدت تعداد ۸۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: هم اکنون ۳۳۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۶۲ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
موسوی از تزریق ۴ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۶۲ دز واکسن در مازندران خبر داد و گفت: حدود ۳۴ درصد از کادر بهداشت و درمان دز بوستر را تزریق کردند.
وی بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع‌ها، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1788504
ارسال نظر
نظرات