شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1400/09/10 شناسه خبر: 1788827
خبری که در حد رویا ماند؛

مرغداری‌های زرند همچنان تعطیل است

مرغداری‌های زرند همچنان تعطیل است
خبر مسرت بخش شروع به کار مجدد ۱۷ مرغداری تعطیل شده روستای عباس آباد زرند در حد رویا ماند و بعد از گذشت یک ماه متأسفانه مرغداران با همان مشکلات قبلی دست و پنجه نرم و می‌کنند و خبری از راه اندازی مجدد نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، دهم آبان ماه خبری با عنوان «بازگشت ۱۷ واحد مرغداری به چرخه تولید بعد از ۲۰ سال در زرند» از زبان علی صادق‌زاده فرماندار زرند منتشر شد.

اما بعد از گذشت یک ماه از اعلام این خبر یکی از مرغداران طی تماس تلفنی به خبرنگار ما گفت: مرغداری ها به علت نزدیکی به روستا با مشکل ارائه خدمات مواجه بودند که با بازدید فرماندار، مسئول مرغداران استان، ریاست دامپزشکی و ... موافقت شد این واحدها به چرخه تولید بازگردند.

وی ادامه داد: اما با وجود این دستور و پیگیری های هر روزه ما؛ هنوز موانع قبلی پیش روی ماست و هنوز درگیر بروکراسی اداری فرمانداری و محیط زیست و ... هستیم.

بنابراین خبر مسرت بخش شروع به کار مجدد ۱۷ مرغداری تعطیل شده روستای عباس آباد زرند در حد رویا ماند و بعد از گذشت یک ماه متاسفانه مرغداران با همان مشکلات قبلی دست و پنجه نرم و می کنند و خبری از راه اندازی مجدد نیست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1788827
ارسال نظر
نظرات