لیگ برتر هندبال| برنامه مرحله چهارم دور رفت اعلام شد
برنامه مسابقات مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال اعلام شد.
.
[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، کمیته مسابقات فدراسیون هندبال برنامه و زمان برگزاری مسابقات مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال مردان باشگاههای کشور به میزبانی استان قم را اعلام کرد.
,
شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
بر این اساس مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال مردان باشگاههای کشور روز یکشنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۰ با داربی تیمهای ذوب آهن اصفهان و فولاد سپاهان اصفهان در ورزشگاه پیامبر اعظم (ص) شهر قم آغاز میشود.
,
,
در مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال مردان ۱۵ مسابقه برگزار میشود و این مرحله روز جمعه ۱۹ آذرماه با برگزاری دیدار تیمهای فولاد سپاهان اصفهان و صنعت مس کرمان به پایان میرسد.
,
,
برنامه مسابقات مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال مردان به این شرح است:
,
,
یکشنبه - ۱۴ آذر
ساعت ۱۴:۳۰: ذوب آهن اصفهان- فولاد سپاهان اصفهان
ساعت ۱۶:۴۵: سپاهان نوین - زغال سنگ طبس
ساعت ۱۹.۰۰: رعد پدافند آمل - ستارگان دشتستان
دوشنبه - ۱۵ آذر
ساعت ۱۴:۳۰: پاس ناجا قم - نفت و گاز گچساران
ساعت ۱۷.۰۰: نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - صنعت مس کرمان
سهشنبه - ۱۶ آذر
ساعت ۱۶.۰۰: سپاهان نوین - ذوب آهن اصفهان
ساعت ۱۸.۲۵: ستارگان دشتستان - فولاد سپاهان اصفهان
چهارشنبه - ۱۷ آذر
ساعت ۱۳.۰۰: زغال سنگ طبس - پاس ناجا قم
ساعت ۱۵.۳۰: صنعت مس کرمان - رعد پدافند آمل
ساعت ۱۷.۴۵: نفت و گاز گچساران - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
پنجشنبه - ۱۸ آذر
ساعت ۱۴.۳۰: ذوب آهن اصفهان - ستارگان دشتستان
جمعه - ۱۹ آذر
ساعت ۱۱.۴۵: رعد پدافند آمل - نفت و گاز گچساران
ساعت ۱۴.۰۰: نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - زغال سنگ طبس
ساعت ۱۶.۱۵: پاس ناجا قم - سپاهان نوین
ساعت ۱۸.۳۰: فولاد سپاهان اصفهان - صنعت مس کرمان
لازم به ذکر است احتمال تغییر در زمان برگزاری برخی مسابقات این مرحله وجود دارد.
انتهای پیام؛
,
یکشنبه - ۱۴ آذر
,
,
ساعت ۱۴:۳۰: ذوب آهن اصفهان- فولاد سپاهان اصفهان
,
,
ساعت ۱۶:۴۵: سپاهان نوین - زغال سنگ طبس
,
,
ساعت ۱۹.۰۰: رعد پدافند آمل - ستارگان دشتستان
,
,
,
دوشنبه - ۱۵ آذر
,
,
ساعت ۱۴:۳۰: پاس ناجا قم - نفت و گاز گچساران
,
,
ساعت ۱۷.۰۰: نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - صنعت مس کرمان
,
,
,
سهشنبه - ۱۶ آذر
,
,
ساعت ۱۶.۰۰: سپاهان نوین - ذوب آهن اصفهان
,
,
ساعت ۱۸.۲۵: ستارگان دشتستان - فولاد سپاهان اصفهان
,
,
,
,
چهارشنبه - ۱۷ آذر
,
,
ساعت ۱۳.۰۰: زغال سنگ طبس - پاس ناجا قم
,
,
ساعت ۱۵.۳۰: صنعت مس کرمان - رعد پدافند آمل
,
,
ساعت ۱۷.۴۵: نفت و گاز گچساران - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
,
,
,
,
پنجشنبه - ۱۸ آذر
,
,
ساعت ۱۴.۳۰: ذوب آهن اصفهان - ستارگان دشتستان
,
,
,
,
جمعه - ۱۹ آذر
,
,
ساعت ۱۱.۴۵: رعد پدافند آمل - نفت و گاز گچساران
,
,
ساعت ۱۴.۰۰: نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - زغال سنگ طبس
,
,
ساعت ۱۶.۱۵: پاس ناجا قم - سپاهان نوین
,
,
ساعت ۱۸.۳۰: فولاد سپاهان اصفهان - صنعت مس کرمان
,
,
لازم به ذکر است احتمال تغییر در زمان برگزاری برخی مسابقات این مرحله وجود دارد.
,
انتهای پیام؛
,
,
,
,
]
به اشتراک گذاری این مطلب!
ارسال دیدگاه