از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران؛
جامحذفی فوتبال| اعلام برنامه مرحلۀ یکشانزدهم نهایی رقابتها/ رقابت سرخابیها در ورزشگاه آزادی به فاصله یک روز!
برنامه مرحلۀ یکشانزدهم نهایی رقابتهای جامحذفی فوتبال از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران منتشر شد.
[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران؛ برنامه مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد که به شرح زیر خواهد بود؛
,
شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
* یکشنبه ۲۸ آذر
,
آرمان گهر - نساجی - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
پدیده - استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
ذوب آهن - رایکا - ساعت ۱۵- ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
صنعت نفت - شمس آذر - ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی آبادان
ماشین سازی - مس کرمان - ساعت ۱۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
پیکان - قشقایی - ساعت ۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم -فجرسپاسی - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
خیبر - مس شهربابک - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد
گل گهر - شهرداری آستارا - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان
استقلال - نود - ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه آزادی تهران
سپاهان- شهید اورکی - ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
فولاد - شهرداری نوشهر- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
*دوشنبه ۲۹ آذر
خلیج فارس ماهشهر - هوادار - ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء ماهشهر
تراکتور - مس - ساعت۱۵- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
شاهین بوشهر - نفت مسجدسلیمان - ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
پرسپولیس - ویستا توربین - ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه آزادی تهران
,
آرمان گهر - نساجی - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
,
پدیده - استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
,
ذوب آهن - رایکا - ساعت ۱۵- ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
,
صنعت نفت - شمس آذر - ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی آبادان
,
ماشین سازی - مس کرمان - ساعت ۱۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
,
پیکان - قشقایی - ساعت ۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
,
آلومینیوم -فجرسپاسی - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
,
خیبر - مس شهربابک - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد
,
گل گهر - شهرداری آستارا - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان
,
استقلال - نود - ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه آزادی تهران
,
استقلال,
استقلال,
سپاهان- شهید اورکی - ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
,
فولاد - شهرداری نوشهر- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
,
,
,
*دوشنبه ۲۹ آذر
,
خلیج فارس ماهشهر - هوادار - ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء ماهشهر
,
تراکتور - مس - ساعت۱۵- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
,
شاهین بوشهر - نفت مسجدسلیمان - ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
,
پرسپولیس - ویستا توربین - ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه آزادی تهران
,
پرسپولیس ,
پرسپولیس ,
انتهای پیام/
]
به اشتراک گذاری این مطلب!
ارسال دیدگاه