شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 18:16 منتشر شده در مورخ: 1400/09/15 شناسه خبر: 1790079
معاون سازمان ورزش شهرداری تهران مطرح کرد:

اجرای پروژه‌های مختص معلولان در شهرداری تهران

اجرای پروژه‌های مختص معلولان در شهرداری تهران
معاون سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: به منظور ارتقاء خدمات‌رسانی به جامعه معلول، در طول سال یک کد پروژه خاص برای توسعه ورزش جانبازان و معلولان در شهرداری پیش‌بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، محسن سلیمانی عصر امروز در گردهمایی بزرگ روز جهانی معلولین، اظهار کرد: گرامیداشت روز معلول و خدمات‌رسانی به این قشر نباید به یک روز یا هفته در سال خلاصه شود.

 
وی با اشاره به اینکه به مناسبت روز جهانی معلولین مراسم ویلچررانی معلولان جزو تقویم برنامه‌های سالانه سازمان ورزشی شهرداری تهران است، گفت: همچنین در طول سال یک کد پروژه خاص برای توسعه ورزش جانبازان و معلولان به صورت همگانی در شهرداری پیش‌بینی شده است.
 
معاون سازمان ورزش شهرداری تهران عنوان کرد: در این راستا سالانه به ویژه در فصل در تابستان المپیادهای جانبازان، معلولان و اقشار خاص برگزار می‌شود.
 
سلیمانی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات در حوزه مدیریت شهری به جانبازان، معلولان و اقشار خاص باید همواره مورد توجه مسئولان بوده و در همه پروژه‌ها و برنامه‌ها، خدمات متناسبی به موازات آنچه برای در شهروندان اجرایی می‌شود، با هدف رفاه نسبی این قشر ارائه شود.
 
وی با تاکید بر ضرورت مناسب‌سازی معابر و اماکن شهری برای تردد جانبازان، معلولان و اقشار خاص، بیان کرد: با وجود اقدامات انجام شده در این حوزه، اما همچنان بخش اعظمی از معابر، مراکز تفریحی، خدماتی، رفاهی و عمومی برای حضور و تردد اقشار آسیب‌پذیر مناسب‌سازی نشده‌اند.
 
معاون سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: این در حالی است که معلولان و گروه‌های خاص جزوی از افراد جامعه و شهروندان را تشکیل داده‌اند و باید خدماتی را متناسب با شرایط جسمی و معلولیت خود دریافت کنند.
 
سلیمانی ادامه داد: در این راستا و به منظور تحقق هر چه بیشتر این مهم شهرداری تهران با تامین منابع اعتباری، اقداماتی را به منظور مناسب‌سازی معابر، خیابان‌ها و دیگر مراکز عمومی در دستور کار دارد، تا با شتاب بیشتری در صدد جبران کاستی‌های موجود در این زمینه برآید.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1790079
ارسال نظر
نظرات