شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:07 منتشر شده در مورخ: 1400/09/16 شناسه خبر: 1790318
در جلسه هماهنگی مسئولین فدراسیون ناشنوایان تصمیم گیری شد

المپیک ناشنوایان| حضور 8 رشته ورزشی در برزیل 2021

المپیک ناشنوایان| حضور 8 رشته ورزشی در  برزیل 2021
جلسه هماهنگی مسئولین فدراسیون و انجمن های ورزشی ناشنوایان تصمیم بر این شد تا 8 رشته ورزشی ناشنوایان در المپیک 2021 برزیل حضور پیدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی ورزش های ناشنوایان؛ جلسه هماهنگی مسئولین فدراسیون و انجمن های ورزشی ناشنوایان با حضور ریاست فدراسیون برگزار شد.

این جلسه صبح امروز با حضور مهران تیشه گران (رئیس فدراسیون)، مهدی نصیبی (دبیر)، زهرا داودی (نایب رئیس بانوان)، مسئولین انجمن های فوتبال، کاراته، جودو، تکواندو، تیراندازی، دوومیدانی و کشتی در محل فدراسیون برگزار و پیرامون حضور کیفی ورزشکاران رشته های فوق در مسابقات المپیک 2021 برزیل بحث و تبادل نظر گردید.

در ابتدای جلسه تیشه گران ضمن تشکر از مسئولین انجمن ها و برگزاری باشکوه مسابقات قهرمانی جهان کاراته و تکواندو 2021 ناشنوایان در تهران، اظهار داشت: در بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ناشنوایان با کاروانی کیفی و رشته هایی که کسب مدال در آنها بیشتر است، به مسابقات اعزام خواهیم کرد و امیدواریم مقام هفتم المپیک سامسون ترکیه در این دوره ارتقا داشته باشد و پرچم مقدس کشورعزیزمان بارها در این مسابقات افراشته شود.

مسئولین انجمنها نیز با بیان برنامه های خود، بر حمایت همه جانبه فدراسیون از رشته های اعزامی و لزوم حامیان مالی تاکید کردند.

عبدالحمید حسین پور (مشاور فدراسیون)، محمدعلی محمدی (مسئول حراست فدراسیون)، علیرضا بسیح (مسئول کمیته فنی و مسابقات) و ابراهیمی (مسئول روابط عمومی فدراسیون) نیز در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1790318
ارسال نظر
نظرات