شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1400/10/13 شناسه خبر: 1797439
استاندار کردستان:

برکت شهید سلیمانی از سردار سلیمانی بیشتر است

برکت شهید سلیمانی از سردار سلیمانی بیشتر است
اسماعیل زارعی کوشا با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند، شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برای دشمنان خطرناک تر است گفت: امروز شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برکتش بیشتر در بین مردم جاری و ساری است که برگزاری هفدهمین رزمایش کمک های مومنانه خود یکی از این برکات شهید والامقام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان صبح امروز با حضور در هفدهمین رزمایش کمک های مومنانه که با حضور سردار اوصانلو  فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهداء شمالغرب کشور و دیگر فرمانده هان نظامی و انتظامی و مسئولین استانی برگزار شد با تسلیت به مناسبت دومین سالگرد شهید سردار سلیمانی اظهار داشت: این روزها که شخصیت حاج قاسم سلیمانی را تحلیل و بررسی می کنیم با ابعاد مختلف از شخصیت این شهید بزرگوار آشنا می شویم و می بینیم که صفات و ویژگی های انسان مومن و مجاهدی که در مکتب رسول االله (ص) تربیت یافته است در این شهید بزرگوار دیده می شود.

وی افزود: کمک های مومنانه فرمانی از طرف که مقام معظم رهبری بود که در آن تلاش شد تا دست نیازمندان گرفته شود و امروز ما شاهد بر آن هستیم که سپاه بیت المقدس کردستان در این امر هفدهمین رزمایش کمک مومنانه را برگزار کرده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

زارعی کوشا در ادامه با اشاره به اینکه وقتی انسان برای خدا باشد، خداوند همه چیزش را برای آن بنده قرار خواهد داد افزود: حاج قاسم سلیمانی همیشه از اینکه خود نمایی کند و در رسانه ها حاضر شود ابا داشت و مانند یک مجاهد واقعی در این را قدم برداشت.

وی گفت: امروز که این روح بلند در محضر خداوند متعال قرار گرفته است برکتی را که خداوند برای همه موجودات در نظر گفته است از وجود همین عبد خداوند هم این برکات  در هر عرصه و زمینه ای دیده می شود.

استاندار کردستان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند، شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برای دشمنان خطرناک تر است افزود: شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برکتش بیشتر در بین مردم جاری و ساری است که برگزاری هفدهمین رزمایش کمک های مومنانه امروز خود یکی از این برکات شهید والامقام است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم خداوند متعال به برکت خون شهدا و شهید حاج قاسم سلیمانی به همه ما توفیق دهد تا در این مسیر تابناک ولایت و شهادت قدم  برداریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1797439
ارسال نظر
نظرات