شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1400/10/13 شناسه خبر: 1797465
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست

جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست و انتقام خون شهید سلیمانی در طول زمان ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سردار حسینی در دومین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سنندج اظهار کرد: طی چند روز گذشته برای دومین بار است که شاهد حضور آگاهانه مردم کردستان در این مراسم هستیم که نشان از بصیرت و معرفت بالای مردم ماست.

وی افزود: امردز آماده ایم تا از مقام شاخص این بزرگوار تجلیل کنیم چرا که شهید سلیمانی مجاهد و سرباز ولایت بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: دین باوری، خطر پذیری، ولایت مداری، مردم باوری و انقلابی گری و استکبار ناپذیری و به شدت مومن و انقلابی از ویژگی های شهید سلیمانی بود.

وی افزود: امروز شهید سلیمانی یک مکتب است و همانطور که رهبری فرمودند دشمنان بیشتر از شهید سلیمانی می ترسند تا زمانی که سردار سلیمانی بود.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی مرد میدان و مجاهد واقعی و مدافع جهان اسلام بود که با جامع نگری به مواجه با جبهه استکبار پرداخت.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: شهید سلیمانی ارتشی مردمی و انقلابی را برای مبارزه با جریان تکفیری ساخت و این مهم حاصل اندیشه و تفکر این مجاهد بزرگ بود.

سردار حسینی تصریح کرد: جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست و انتقام خون شهید سلیمانی در طول زمان ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: ضربه به عین الاسد یکی از اقدامات انتقامی ما بود و امروز شاهد ایستادگی جهان اسلام در برابر جبهه استکبار هستیم و مکتب حاج قاسم سلیمانی جهانی شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1797465
ارسال نظر
نظرات