شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1400/10/27 شناسه خبر: 1801337

املاکی های متخلف یزد زیر ذره بین پلیس

املاکی های متخلف یزد زیر ذره بین پلیس
فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت: در دو هفته اخیر تعدادی از بنگاههای املاک شهر یزد که اقدام به رهن واجاره واحدهای مسکونی به اتباع بیگانه میکردند پلمپ شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید زینلی فرمانده انتظامی شهرستان یزد در گفتگو با یزد رسا، در مورد بنگاههای املاکی که واحدهای مسکونی را به اتباع بیگانه اجاره و رهن می دهند ابراز داشت: طبق قانون اتباع بیگانه غیر مجاز حق اقامت در کشور ایران را ندارند و افرادی که در این زمینه فعالیت نمایند طبق قانون مجرم بوده و با آنها برخورد می شود.

زینلی  با بیان اینکه در دو هفته اخیر تعدادی از بنگاههای املاک شهر یزد که در این زمینه فعالیت میکردند پلمپ شده اند خاطرنشان کرد: برخورد با بنگاههای متخلف در دستور کار نیروی انتظامی بوده و در کارگروه  فرمانداری مشکلات هرکدام از محلات شهر یزد در این زمینه بررسی و اقدامات لازم در این زمینه انجام و این موضوع با شدت ادامه خواهد داشت تا دغدغه مردم در این زمینه کاملا برطرف شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان یزد با توصیه به همشهریان مبنی بر اینکه در صورت مشاهده بنگاههای املاک متخلف ، موارد را به پلیس110در میان بگذارند گفت: بحث بررسی مشکلات و معظلات به وجود امده به واسطه اقامت اتباع بیگانه در دستور کار کارگروه های استانداری و فرمانداری است و امیدواریم به زودی دغدغه های مردم در این زمینه به صورت کامل برطرف شود.

وی در مورد جمع اوری متکدیان سطح شهر یزد نیز گفت: در این زمینه قانون به صورت کاملا مشخص شرح وظایف هر دستگاه را مشخص کرده و جمع آوری و تحویل متکدیان اتباع بیگانه غیر مجاز برعهده نیروی انتظامی است که این موضوع در دستور کار نیروی انتظامی استان بوده و با جدیت پیگیری می شود.

زینلی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان یزد در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه بسیاری از  متکدیان موجود در سطح شهر یزد، افرادی غیر بومی اما ایرانی هستند که وظیفه برخورد با انها بر عهده دیگر دستگاهها می باشد اما نیروی انتظامی آمادگی کمک به دستگاهها را در این زمینه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1801337
ارسال نظر
نظرات