شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:37 منتشر شده در مورخ: 1400/10/29 شناسه خبر: 1801805
نماینده کوهدشت و رومشکان مطرح کرد؛

حمایت از طرح جذب جوانان مستعد در آموزش‌وپرورش

حمایت از طرح جذب جوانان مستعد در آموزش‌وپرورش
حجت‌الاسلام مبلغی گفت: از طرح جذب جوانان مستعد در آموزش‌وپرورش حمایت می‌کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی صبح امروز در جمع مربیان پیش‌دبستانی و نهضت سوادآموزی شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان اظهارداشت: نقطه قوت کوهدشت و رومشکان، وجود جوانان خوب و مستعد آن است و در کنار این ظرفیت، مسئله بیکاری همین جوانان، مهم‌ترین نقطه‌ضعف به شمار می‌رود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های دیگر این منطقه علاوه بر نیروی انسانی بااستعداد، به زمین‌های حاصلخیز کشاورزی، طبیعت زیبا و آب افزود: کارهای زیادی را در این حوزه می‌توان انجام داد و ظرفیت‌های مختلف کشاورزی و دام‌پروری در منطقه وجود دارد ولی زیرساخت مناسب فراهم نیست و یک اراده قوی می‌خواهد؛ باید از ظرفیت‌های کشوری برای رفع مشکلات در این منطقه استفاده کنیم.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشادت رزمندگان و شهدای لرستانی در ایام دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: مردم کوهدشت و رومشکان بر کشور ایران حق فراوان دارند؛ نقش رزمندگان این منطقه در دوران دفاع مقدس بسیار پررنگ و حائز اهمیت است.

وی با اشاره به‌ضرورت توجه به کیفیت آموزش در سطوح مختلف تحصیلی، تصریح کرد: در مجلس از طرحی که تعداد قابل‌توجهی از جوانان مستعد ما را جذب آموزش‌وپرورش کند استقبال خواهیم کرد.

گفتنی است در این مراسم جمعی از معلمان دارای سوابق تحصیلی کوهدشت و رومشکان درزمینهٔ جذب در آموزش‌وپرورش بر اساس سوابق تدریس و تأیید طرحی در این راستا در مجلس مطالبه خود را ارائه دادند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1801805
ارسال نظر
نظرات