شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 20:06 منتشر شده در مورخ: 1400/10/30 شناسه خبر: 1802143
فرمانده ناحیه سپاه میناب در گفت و گو با هرمز؛

منازل سیل زدگان شهرستان میناب پاکسازی می شود

منازل سیل زدگان شهرستان میناب پاکسازی می شود
سرهنگ درویشی گفت: منازل سیل زدگان شهرستان میناب، توسط گروه های جهادی و نیروهای بسیجی نظافت و پاکسازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسین درویشی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: با توجه به بارندگی های شدید اخیر و بازسازی سیلاب در منطقه و آسیب دیدن منازل مردم مجبور به تخلیه سه روستا در مسیر سیلاب و اسکان اضطراری مردم شدیم.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات لازم در خصوص رسیدگی به امورات معیشتی مردم آسیب دیده از سیل در کمپ های اسکان و حتی آنانی که در روستاها بودند، افزود: گروه های جهادی طی این چند روز، به طبخ و توزیع غذای گرم بین سیل زدگان اقدام کرده اند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میناب ادامه داد: از امروز نیز با آغاز بارندگی و وجود سیلاب و همچنین آب در کوچ ها، امکان تخلیه آب و گل و لای از منازل، وجود نداشت که به تدریج از امروز بعد از ظهر، گروه های جهادی برای تخلیه منازل و شستشوی فرش و موکت مردم اقدام می کنند و تا هر زمان که نیاز باشد پای کار هستند.

درویشی گفت: سپاه و گروه های جهادی در کنار مردم هستیم تا بتوانیم ذره ای از آلام مردم آسیب دیده را کم کنیم.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه مسوولان به ویژه فرماندار جهادی شهرستان میناب ابراز داشت: وی با حضور شبانه روزی خود در کنار مردم آسیب دیده از سیل میناب، به ما دلگرمی داد که بتوانیم به سیل زدگان خدمات رسانی کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1802143
ارسال نظر
نظرات