شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1400/11/01 شناسه خبر: 1802249

رییس جمهور برای بازدید میدانی مناطق سیل‌زده وارد کرمان شد

رییس جمهور برای بازدید میدانی مناطق سیل‌زده وارد کرمان شد
رئیس جمهور ساعاتی پس از بازگشت از روسیه، برای بررسی میدانی و بازدید از مناطق سیل‌زده جنوب استان کرمان وارد جیرفت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "راه آرمان" آیت الله سید ابراهیم رئیسی دقایقی قبل برای بازدید از مناطق سیل‌زده جنوب استان کرمان  وارد فرودگاه جیرفت شد.

رئیس جمهور در اسرع وقت پس از حضور در مناطق سیل‌زده جنوب استان کرمان در جلسه‌ای مشترک با حضور «علی زینی‌وند» استاندار، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان و سردار عبدالرضا ناظری فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده استان کرمان را بررسی کرد و جریان آخرین وضعیت امدادرسانی به مردم سیل‌زده قرار گرفت.

در این جلسه علی زینی‌وند استاندار کرمان با اشاره به اینکه سیل اخیر در جنوب استان کرمان بسیار گسترده و فراگیر بود اظهار داشت: از لحظات اول مسئولان در کنار مردم سیل زده حضور داشته و امدادرسانی آغاز شده است.
وی با بیان اینکه در سیل اخیر راه 339 روستای استان مسدود شده و مجبور به تخلیه کامل 19 روستا شدیم گفت: بیش از 5 هزار خانه گرفتار آبگرفتگی و گل و لای شدید شده و حدود 25 هزار کرمانی گرفتار سیلاب شدند.

رئیس جمهور از شهرستان سیل‌زده بازدید می‌کند تا در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای خروج سیلاب از شهرها و روستاها قرار گیرد.

انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1802249
ارسال نظر
نظرات