شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1400/11/02 شناسه خبر: 1802351
انگیزه کار کردن را از کشتی گیران نمی‌گیریم؛

امینی: برای مصاف دوستانه با تیم ملی آمریکا نیازی به آمادگی صددرصد نیست/ سرمایه‌های کشتی آزاد در رقابت‌های گرگان شرکت داشتند

امینی: برای مصاف دوستانه با تیم ملی آمریکا نیازی به آمادگی صددرصد نیست/ سرمایه‌های کشتی آزاد در رقابت‌های گرگان شرکت داشتند
مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: برای مسابقات دوستانه آمریکا لازم نیست که صددرصد آماده باشند و ما باید کشتی‌گیران را برای مسابقات آسیایی مغولستان به مرز آمادگی کامل برسانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی؛ احسان امینی، مربی تیم ملی کشتی آزاد پیرامون برپایی نخستین مرحله از چرخه انتخابی اظهار داشت: به واقع در چند دهه اخیر مسابقات قهرمانی کشوری مانند رقابت‌های گرگان ندیده بودم، چرا که اکثر سرمایه‌های کشتی در آن شرکت کرده بودند. این مسابقات نشان داد که نفراتی هستند که خود را به عنوان پدیده به تیم ملی تحمیل کنند و ادامه این روند باعث می‌شود تا آینده کشتی کشورمان تضمین شود.

وی در ادامه بیان داشت: کشتی‌گیرانی در اوزان ۵۷، ۶۱ و ۸۶ کیلوگرم قهرمان شدند که پیش از این مطرح نبودند و کشتی‌هایی که گرفتند، فوق‌العاده بود. هدف فدراسیون کشتی و کادرفنی از برگزاری چرخه انتخابی تیم ملی، ایجاد یک رقابت سالم بین تمامی کشتی‌گیران کشور بوده تا حق به حق‌دار برسد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد عنوان داشت: در نهایت از دل این رقابت‌های جذاب، یک تیم ملی ساخته و پرداخته شده خواهیم داشت. البته  آینده کشتی ایران نیز تضمین می‌شود؛ چرا که انگیزه کار کردن را از کشتی گیران نمی‌گیریم، بلکه آنان را به این خودباوری می‌رسانیم که می‌توانند به راحتی با کشتی گرفتن و بردن حریفان خود، به دوبنده تیم ملی برسند.

امینی در پایان گفت: اردویی که هم اکنون در خانه کشتی شهید صدرزاده در حال برگزاری است، برای حضور هر چه بهتر نفرات در مسابقات دوستانه آمریکا بوده و من نیز علاوه بر کمک به کادرفنی بر روی کشتی گیران اوزان ۷۹ و ۸۶ کیلوگرم بیشتر تمرکز دارم. وضعیت کشتی‌گیران طبیعتا آن گونه نیست که به مرز آمادگی کامل رسیده باشند؛ البته برای مسابقات دوستانه آمریکا لازم نیست که صددرصد آماده باشند و ما باید کشتی‌گیران را برای مسابقات آسیایی مغولستان به مرز آمادگی کامل برسانیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1802351
ارسال نظر
نظرات