شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 16:12 منتشر شده در مورخ: 1400/11/02 شناسه خبر: 1802492
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

۲ بهمن نماد غیرت دینی و استقامت مردم ارومیه است

۲ بهمن نماد غیرت دینی و استقامت مردم ارومیه است
حجت الاسلام قریشی گفت: ۲ بهمن نماد غیرت دینی و استقامت مردم این خطه از کشور است و باید در جامعه زنده نگهداشته و نسل به نسل به آینده منتقل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی صبح امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۲ بهمن که در مسجد اعظم ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: مساله‌ای که باید کشوری شود و همین به توپ بسته شدن مسجد و همچنین آغاز مبارزه مسلحانه برای نخستین بار در کشور از ارومیه است.

وی ادامه داد: ۲ بهمن از روزهای ایام الله است که به رهبریت مرحوم حسنی رخ داد و مقابل مزدوران رژیم ایستادگی شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام‌جمعه ارومیه گفت: باید روز ۲ بهمن به درستی در جامعه تبیین شود و باید این مساله  به نسل‌های آینده منتقل شود تا جوانان از این رشادت‌ها آگاه شوند.

حجت‎ الاسلام ‎والمسلمین قریشی بیان کرد: باید به تین مساله توجه کرد که آن افرادی که مجاهدانه در راه انقلاب قیام کردند و پا پیش گذاشتند مقام و منزلت بالایی دارند و باید قدر آنها دانسته شود.

وی اظهار داشت: باید این ایام الله به درستی در جامعه تبیین شود زیرا این حماسه بزرگی است و باید به درستی بازگو شود و در تاریخ ثبت گردد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام‌جمعه ارومیه گفت: ۲ بهمن نماد غیرت دینی و استقامت است و باید در جامعه زنده نگهداشته شود.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ارومیه و مسجد اعظم کانون جوشش انقلابیون کشور بود.

سردار مسعود خرم نیا اظهار داشت: این حماسه را باید مردم زنده نگهدارند و به نسل‌های آینده منتقل کنند تا همه بدانند که مردم‌ پشتوانه این نظام و انقلاب هستند و همچنان باید حضور مردمی فعال باشد.

وی ادامه داد: حماسه ۲ بهمن نقطه عطفی و پیشرانی در تاریخ انقلاب اسلامی است و باید قدردان این ایام باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1802492
ارسال نظر
نظرات