اخبار داغ

از کجا فالوور کاملا واقعی و فعال اینستاگرام بخریم؟

از کجا فالوور کاملا واقعی و فعال اینستاگرام بخریم؟
برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام باید هزینه کنید و سریعترین راهش این است که در اینستاگرام تبلیغ کنید و فالوورهای پیج تان را افزایش دهید اگر هم بخواهید به صورت اورگانیک فعالیت کنید بسیار زمان بر خواهد بود اما یک راه ساده تر هم وجود دارد که اکثرا از این راه برای جذب سریع فالوور اینستاگرام استفاده می کنند؛ آن هم خرید فالوور اینستاگرام است. ب
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ این روزها جذب فالوور فعال و واقعی در اینستاگرام سخت شده است. برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام باید هزینه کنید. سریعترین راهش این است که در اینستاگرام تبلیغ کنید و فالوورهای پیج تان را افزایش دهید. اگر هم بخواهید به صورت اورگانیک فعالیت کنید بسیار زمان بر خواهد بود. علاوه بر این باید توانایی تولید محتوا حرفه ای و جذاب در اینستاگرام را داشته باشید.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,

اما یک راه ساده تر هم وجود دارد که اکثرا از این راه برای جذب سریع فالوور اینستاگرام استفاده می کنند. آن هم خرید فالوور اینستاگرام است. با خرید فالوور خیلی سریع تر از آن چیزی که می خواهید به هدف تان می رسید. فقط کافیه سایت مورد نظر برای خرید فالوور را پیدا کنید و تعداد فالوور درخواستی خود را سفارش دهید. دیگر کار تمام است و باید بنشینید از زیاد شدن فالوورهایتان لذت ببرید.

,

یک سوال کلیدی اینجا مطرح می شود و آن هم این است که فالوورهایی که قراره بخریم واقعی هستند یا فیک؟ از کجا باید فالوور فعال و واقعی بخریم؟ آیا اصللا فالوور واقعی وجود دارد یا همش الکی است؟ من در این مقاله قصد دارم دقیقا به این سوالات پاسخ دهم. اگر می خواهید بدانید بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام کدام است حتما تا پایان این مقاله همراه من باشید.

,

 

,

آیا فالوور کاملا واقعی و فعال وجود دارد؟

, آیا فالوور کاملا واقعی و فعال وجود دارد؟,

همه ما دوست داریم فالوورهای پیج مان واقعی و فعال باشند به همین خاطر فالوورهایی که قرار است خریداری کنیم هم باید فعال باشند. کسی از فالوور فیک و غیرفعال خوشش نمی آید! حالا واقعا فالوور فعال و واقعی وجود دارد که بخریم؟

,

ببینید تمام سایت هایی که فالوور می فروشند فالوور فعال به شما نمی دهند. این به این معنی نیست که فیک باشند! نه اینطور نیست منظور این است که فعال نیستند یعنی شما نباید ازشان انتظار داشته باشید که محصولات تان را خریداری کنند! چون غیرواقعی هستند اما از دید اینستاگرام فالوور واقعی محسوب می شوند. چون پروفایل های کاملا واقعی هستند ولی فعال نیستند.

,

البته خیلی از سایت های فالوور فیک ارزان قیمت می فروشند که اکثر این سایت ها فالوور خارجی ارائه می کنند. کیفیت این فالوورها به شدت پایین است و اصلا پیشنهاد نمی کنیم که از این فالوورها خریداری کنید.

,

به طور کلی اگر می خواهید فالوور واقعی ایرانی و کاملا فعال خریداری کنید باید از سایت های معتبر و قدیمی در این حوزه استفاده کنید. چون الان سایت های زیادی در این حوزه فعالیت می کنند که 90 درصدشان غیرقابل اعتماد هستند. از کجا فالوور بخریم؟ در ادامه بهترین سایت خرید فالوور واقعی و فعال را به شما معرفی می کنم.

,

 

,

خرید فالوور واقعی ایرانی و فعال به درد چه کسانی می خورد؟

, خرید فالوور واقعی ایرانی و فعال به درد چه کسانی می خورد؟,

خرید فالوور واقعی به درد افراد یا شرکت هایی می خورد که قصد دارد در اینستاگرام فروش محصول داشته باشند. اگر جزء این دسته هستید حتما باید سایتی را پیدا کنید که فالوور واقعی ایرانی داشته باشد چون واقعا فالوور فیک اینستاگرام به دردتان نمی خورد و عدد فالوورتان را فقط بالا می برد.

,

این فالوورها که واقعی محسوب می شود از دید اینستاگرام واقعی هستند و هیچگونه ضرری برای پیج تان ندارد. از مزیت های استفاده از فالوور واقعی می توان به افزایش لایک و کامنت، افزایش اعتماد سازی مشتریان، افزایش فروش، افزایش ورودی از هشتگ ها و اکسپلور و در نهایت افزایش فالوور واقعی اینستاگرام اشاره کرد.

,

اگر قصد دارید فالوور اینستاگرام خریداری کنید اول هدف تان را از این کار مشخص کنید. شاید شما فقط به دنبال بالا بردن عدد فالوور پیج تان هستید! در این صورت می توانید از بسته های خرید فالوور ارزان هم استفاده کنید. اما اگر هدف تان آگاهی از برند و افزایش فروش و درآمدتان است حتما باید اقدام به خرید فالوور واقعی و فعال اینستاگرام کنید در غیر اینصورت اگر این کار را انجام ندهید خیلی بهتر است.

,

 

,

آیا خرید فالوور واقعی لایک زن حقیقت دارد؟

, آیا خرید فالوور واقعی لایک زن حقیقت دارد؟,

همانطور که گفته شد این فالوورها فقط عدد فالوورهای پیج تان را افزایش می دهند و فعال نیستند. زمانی که از فالوورهای واقعی استفاده می کنید نباید انتظار این را داشته باشید پستی که منتشر می کنید توسط این فالوورها لایک شود. یا استوری که منتشر می کنید باید در نظرسنجی شرکت کنند یا ریپلای استوری کنند!

,

اما متاسفانه سایت هایی به تازگی اقدام به پکیج های خرید فالوور واقعی لایک زن کرده اند که واقعا حقیقت ندارد. این هم یکی از کلک های بازاریابی برای فروش بیشتر محصولات شان است و نباید گوگل این جور تبلیغات را بخورید.

,

 

,

از کجا فالوور واقعی و کاملا فعال خریداری کنیم؟

, از کجا فالوور واقعی و کاملا فعال خریداری کنیم؟,

فالوور کاملا واقعی و فعال اینستاگرام

, فالوور کاملا واقعی و فعال اینستاگرام, فالوور کاملا واقعی و فعال اینستاگرام,

اگر سایتی بگوید ما فالوور واقعی و فعال می فروشیم مطمئن باشید کلاه بردار است. چون اصلا چنین چیزی ممکن نیست. البته باز هم می گویم منظور از فالوور واقعی فالووری است که از دید اینستاگرام واقعی است اما فعال نیست یعنی نمی تواند به محتوای ارسالی شما ری اکشن نشان دهد.

,

از آنجایی که این یک شغل بسیار پر درآمد است روز به روز داره به سایت های خرید فالوور اینستاگرام افزوده می شود به همین دلیل نمی توان به همه این سایت ها اعتماد کرد. اگر به دنبال خرید فالوور واقعی و با کیفیت هستید سایت همیار وب یک سایت قدیمی و مطمئن است که سال ها در حوزه خرید فالوور اینستاگرام و دیگر خدمات اینستاگرام فعالیت می کند. از این سایت می توانید فالوور اینستاگرام با کیفیت خیلی خوب خریداری کنید. ریزش فالوورهای خریداری شده هم بسیار کم است. پیشنهاد ما خرید پلن فالوور طلایی است که کیفیت بسیار بالایی دارد.

, خرید فالوور واقعی, خرید فالوور واقعی, خرید فالوور واقعی, همیار وب,

 

,

آیا با خرید فالوور واقعا می توان در اینستاگرام موفق شد؟

, آیا با خرید فالوور واقعا می توان در اینستاگرام موفق شد؟,

خرید فالوور اینستاگرام تنها عامل موفقیت شما در اینستاگرام نخواهد بود. خرید فالوور به تعداد بالا فقط یکی از عوامل موفقیت شما در اینستاگرام است. موفق شدن در اینستاگرام مستلزم تلاش زیاد، تولید محتوای منظم و استمرار است. به هیچ وجه نباید متوقف شوید. تحت هر شرایطی باید ادامه بدهید و کم نیاورید!

,

 

,

خلاصه مقاله و جمع بندی

, خلاصه مقاله و جمع بندی,

یکی از راه های سریع برای جذب فالوور در اینستاگرام خرید فالوور است البته فالوور واقعی و فعال اینستاگرام نه فالوور فیک! اگر واقعا هدف تون رشد بیزینس تان در اینستاگرام است قطعا تعداد فالوورهای پیج تان خیلی مهم است. این که می گویند تعداد فالوور در اینستاگرام مهم نیست دروغ محض است. اگر واقعا اینطور بود، دیگر کسی برای جذب فالوور بیشتر اقدامی نمی کرد!

,

ما در این مقاله سعی کردیم فرق فالوور واقعی و فعال با فالوور فیک را به شما بگوییم. الان دیگه می دونید که فالوور واقعی و فعال خریدنی است یا اصلا وجود ندارد. پیشنهاد ما برای خرید فالوور فعال و واقعی سایت همیار وب است. اگر این مقاله برای شما مفید بود حتما برای دوستان تان هم ارسال کنید. امیدواریم از این مقال خوشتان آمده باشد. موفق باشید.

,

 

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه