شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 19:35 منتشر شده در مورخ: 1401/02/14 شناسه خبر: 1836440
قاضی‌زاده هاشمی خبر داد؛:

ساخت ۳۰ فیلم سینمایی از شخصیت های برجسته

ساخت ۳۰ فیلم سینمایی از شخصیت های برجسته
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: ۳۰ فیلم سینمایی از شخصیت های برجسته ایثارگر ساخته می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در پایان سفر خود به قشم و پس از دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران با توجه به شرایط ویژه‌ای که دارند نیازمند استفاده از فضاهای تفریحی و زیارتی هستند و از این‌رو اردوگاهی بدین منظور در قشم ساخته می‌شود.

 
وی با بیان اینکه در جلسه امروز، قول همکاری اشتغالزایی و مسکن برای خانواده‌های شهدای قشم داده شد، افزود: توافقات خوبی برای همکاری با سازمان منطقه آزاد قشم به انجام رسید و امیدواریم به محض تحویل زمین، با توجه به توان عملیاتی بنیاد، ظرف مدت یکسال بتوانیم فاز نخست اردوگاه را افتتاح کنیم.
 
معاون رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود رویکرد بنیاد شهید در سال ۱۴۰۱ را ارتقای خدمات، افزایش حقوق والدین شهدا، ضرایب حقوقی جانبازان، بهبود پشتیبانی بیمه‌ای، سرمایه گذاری برای ساخت ۳۰ فیلم سینمایی برای ۳۰ استان که شخصیت‌های ممتاز حوزه ایثار و شهادت را شامل می‌شوند، عنوان کرد.
 
قاضی‌زاده هاشمی گفت: برگزاری جشنواره‌های متعدد، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و کارآفرینانی که توسط ایثارگران اداره می‌شود، و دانش بنیان کردن مراکز اقتصادی متصل به بنیاد شهید در دستور کار قرار دارد که در لیست برنامه‌های عملیاتی ۴۹ بندی این نهاد قرار گرفته است.
 
انتهای پیام؛ 
https://www.dana.ir/1836440
ارسال نظر
نظرات