شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1401/02/20 شناسه خبر: 1837663
رئیس کل دادگستری هرمزگان خبر داد؛

کشف بیش از ۸۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس

کشف بیش از ۸۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در خلیج فارس
قهرمانی از کشف بیش از ۸۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های جزیره قشم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ مجتبی قهرمانی، رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان اظهار کرد: در نتیجه اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌های مأموران دریابانی با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب قشم، ۸۷ هزار و دویست لیتر سوخت قاچاق در آب‌های این جزیره، کشف شد.

قهرمانی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند با استفاده از یک محفظه پلاستیکی موسوم به «مشک ماری»، این محموله سوخت قاچاق را از ساحل به شناورهای توندرو منتقل کنند، تصریح کرد: به دستور مقام قضایی، مأموران، مشک مذکور را از بستر دریا بیرون کشیده اند که در نتیجه آن مسیر انتقال سوخت قاچاق قطع شده است.

وی ارزش تقریبی سوخت مکشوفه از این مشک را ۱۰ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال عنوان کرد و بیان داشت: بنابر گزارش ضابطین، تحقیقات به منظور شناسایی و دستگیری عوامل نگهداری این حجم از سوخت قاچاق ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان با اشاره به آثار و پیامدهای سوء قاچاق سوخت بر وضعیت اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی استان، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی و صیانت از اقتصاد کشور، اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه و غیر قانونی در این خصوص را نخواهد داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1837663
ارسال نظر
نظرات