شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1401/02/20 شناسه خبر: 1837845
فرماندار شهرستان قزوین:

مسئولان با روحیه جهادی وارد عرصه خدمت شوند

مسئولان با روحیه جهادی وارد عرصه خدمت شوند
عباس کاظمی گفت: باید هرچه داریم صرف خدمت به مردم کنیم و تنها چیزی که امروز نیاز است تا ملکه ذهن و باور مسئولان باشد، چیزی نیست جز تفکرات جهادی در مسیر خدمت به مردم لذا برای صیانت از شان مردم از هیچ چیزی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ عباس کاظمی ظهر امروز (سه شنبه) در مراسم یادواره شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار کرد: ادامه راه شهدا مسئولیت سنگینی است که نباید در این مسیر دچار غفلت شویم چون انحراف از آن موجب ضربه به این بنیان می‌شود.

وی با بیان اینکه برای صیانت از تفکر خادمی هر آن باید خود را در محضر شهدا بدانیم، گفت: ما در مقابل مقام شهدا، خانواده معزز شهدا و مردم مسئولیم و نباید ایثار شهدا را فراموش کرده و ساده از آن گذر کنیم؛ مادران شهدا همانند شمع آب شدند و ما در مقابل این موضوع مسئولیم.
 
 
فرماندار شهرستان قزوین ابراز کرد: شهدا نیاز به تشریفات ندارند و پیام مهم جلسات یادواره شهدا این است که ما حق نداریم حتی یک ثانیه از زمان خود را صرف غیر از خادمی کنیم چراکه فرصت کوتاه و مسیر نیازمند استقامت است.
 
این مسئول در پایان گفت: مسیرخدمت مشخص است و باید هرچه داریم صرف خدمت به مردم کنیم و تنها چیزی که امروز نیاز است تا ملکه ذهن و باور مسئولین باشد چیزی نیست جز تفکرات جهادی در مسیر خدمت به مردم لذا برای صیانت از شان مردم از هیچ چیزی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1837845
ارسال نظر
نظرات