شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1401/02/25 شناسه خبر: 1838948
مدیرکل راه و شهرسازی استان عنوان کرد؛

آغاز عملیات اجرایی ۱۲۵۰ واحد مسکونی در لرستان

آغاز عملیات اجرایی ۱۲۵۰ واحد مسکونی در لرستان
کرم‌الهی گفت: عملیات اجرایی ۱۲۵۰ واحد مسکونی در استان لرستان آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، وحید کرم‌الهی با بیان اینکه در طرح نهضت ملی مسکن این استان ۱۴۵هزار و ۹۳۳ نفر نام‌نویسی کردند، اظهارداشت: از این تعداد ۴۱ هزار و ۹۷۵ نفر واجد شرایط شناخته نشدند و مابقی متقاضیان درحال پالایش هستند.

وی آمار متقاضیان را تفکیک شده اعلام کرد و افزود: ۴۱ هزار و ۶۵۰ نفر دارای سه شرط بودند، پنج هزار و ۵۶ نفر تایید اولیه و شش هزار و ۵۹۰ نفر تایید نهایی شدند، دو هزار و ۳۵۱ نفر افتتاح حساب داشتند، پنج هزار و ۶۲۹ نفر به پروژه‌ها معرفی شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی یک هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی، عنوان کرد:‌ ساخت این واحدها قریب به ۶۰ درصد پیشرفت داشت و سه هزار واحد عملیات آماده‌سازی شروع شده است و کمتر از یکماه آینده نیز دو هزار و ۲۰۰ واحد دیگر را در شهر خرم‌آباد شروع خواهیم کرد.

کرم‌الهی از واریز وجه توسط پنج هزار و ۷۴۷ نفر خبر داد و گفت:‌ در شهر خرم‌آباد با نام‌نویسی ۴۹ هزار و ۳۴۱ نفر بیشترین استقبال از طرح نهضت ملی مسکن استان را شاهد بودیم. از این میان ۱۴ هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط شناخته نشدند و مابقی متقاضیان پالایش می‌شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان کمبود زمین را جدی برشمرد و خاطرنشان کرد: در شهرهای خرم‌آباد، کوهدشت، پلدختر، الشتر و دورود مشکل تامین زمین وجود دارد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1838948
ارسال نظر
نظرات