شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 10:40 منتشر شده در مورخ: 1401/03/03 شناسه خبر: 1841111
وزیر جهاد کشاورزی خبر داد:

آغاز اعطای تسهیلات ویژه خرید نهاده های دامی

آغاز اعطای تسهیلات ویژه خرید نهاده های دامی
وزیر جهاد کشاورزی : تولیدکنندگان دام طیورمی توانند برای تامین نهاده های خود به میزان 50 درصد سرمایه در گردش، تسهیلات دریافت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صدا و سیما ،‌ ساداتی نژاد در نشست هماهنگی بین مسئولان استانی و شعب منتخب بانک کشاورزی  با اشاره به  اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها و واقعی شدن قیمت نهاد‌ها در بازار، گفت: بر اساس مصوبه هیات دولت و بخشنامه بانک مرکزی متقاضیان می توانند با ارائه معرفی نامه به بانک کشاورزی از تسهیلات ویژه این بانک با کارمزد ۱۰درصد ، ۱۲ درصد و ۱۵ درصد استفاده کنند.

وی گفت: میزان اعتبار اجرای این طرح ۲۰ هزار میلیارد تومان است و مقرر شده این تسهیلات به صورت آسانتری با حذف محدودیت های قبلی اعم از داشتن چک برگشتی و ارائه ضمانت‌های سهل الوصول تری، در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد.

وزیر جهاد کشاورزی همچنین اطمینان داد نهاده به اندازه کافی در دسترس تولید کنندگان است و هیچ محدودیت زمانی در استفاده تولید کنندگان از تسهیلات ویژه خرید نهاده ها وجود ندارد.

گفتنی است ، مدت بازپرداخت این تسهیلات ۹ ماه است و برای حسن اجرای این طرح معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهادکشاورزی در دفتر بانک کشاورزی مستقر شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1841111
ارسال نظر
نظرات