شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:46 منتشر شده در مورخ: 1401/03/03 شناسه خبر: 1841262
به علت تداوم آلودگی هوای استان؛

مدارس شهرستان قزوین فردا تعطیل شد

مدارس شهرستان قزوین فردا تعطیل شد
بر اساس مصوبه کارگروه اضطرار آلودگی هوا در شهر قزوین، به دلیل افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و ریزگردها، مدارس شهرستان قزوین فردا چهارشنبه ۴ خرداد تعطیل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ پیرو افزایش شاخص کیفی هوای شهرستان قزوین و عبور شاخص از رقم ۲۷۰، پنجمین جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای شهرستان قزوین در محل سالن جلسات فرمانداری قزوین به ریاست نوری چگینی معاون فرماندار شهرستان قزوین و با حضور دستگاه‌های ذیربط برگزار و پس از بررسی و گفتگو موارد ذیل مصوب و مقرر شد در صورت استمرار آلودگی هوا، تصمیمات آنی متعاقباً اطلاع رسانی شود.

 
تمامی مقاطع تحصیلی علاوه بر روز سه شنبه ۳ خرداد در روز چهارشنبه ۴ خرداد تعطیل هستند.
 
امروز و فردا، فعالیت تمامی معادن شن و ماسه، فعالیت ماسه شویی و کانی غیرفلزی، کارخانه‌های آسفالت، واحد‌های تولید سیلیس و سیلیکات تعطیل شود. همچنین نظارت مستمر بر فعالیت‌های واحد ضایعاتی برای عدم سوزاندن ضایعات صورت پذیرد.
 
همچنین روز‌های سه شنبه و چهارشنبه سوم و چهارم خرداد، تمامی فعالیت‌های ورزشی، فعالیت‌های عمرانی شهرداری قزوین و کارخانه‌های آسفالت حاشیه شهر تعطیل هستند.
 
جلوگیری از تردد خودرو‌های فرسوده و اتوبوس‌های آلاینده در سطح شهر و همچنین تشدید نظارت بر معاینه فنی خودرو‌ها و جلوگیری از ایجاد گره‌های ترافیکی، از دیگر مصوبات این کاگروه است.
 
همچنین تیم‌های اورژانس و هلال احمر در نقاط پرتردد برای رسیدگی پزشکی به سالمندان و بیماران باید مستقر شوند.

انتهای پیام/ 

 

https://www.dana.ir/1841262
ارسال نظر
نظرات