شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1401/03/29 شناسه خبر: 1876932
نماینده ولی فقیه در لرستان:

گفتمان حجاب و عفاف در دانشگاه‌ها گسترش یابد

گفتمان حجاب و عفاف در دانشگاه‌ها گسترش یابد
حجت‌الاسلام شاهرخی با بیان اینکه گفتمان حجاب و عفاف در دانشگاه‌ها گسترش یابد، گفت: دانشگاه‌ها باید با تبیین و گفت‌وگو اقدام مهمی در این راستا انجام دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی شامگاه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی خرم‌آباد اظهار داشت: در شورای فرهنگ عمومی باید قوانین تصویب شود و بعد استانداری به دستگاه‌ها ابلاغ کند که باید کمیته زیست عفیفانه که زیر مجموعه شورای فرهنگ عمومی است و متشکل از ارشاد، ستاد احیا و استانداری می باشد، در نظر گرفته شود و در قالب پیشنهاد به دستگاه ها اعلام شود.

وی افزود: شهید چمران شهیدی در تراز بسیج اساتید بود که بر قله ارزش‌ها ایستاد و در دانشگاه‌ها باید با تبیین و گفت‌وگو اقدام مهمی در این راستا انجام دهند و یکی از وظایف دفاتر نهاد نمایندگی و همکاری هایی که مدیریت، اساتید و تشکل‌ها دارند در بحث فرهنگی به یک گفتمان تبدیل شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: پوشش دانشجویان در محیط آموزشی با سایر محیط های دیگر متفاوت است و باید این گفتمان گسترش یابد و مدیریت دانشگاه، تشکل‌ها و بسیج اساتید با گفتمان سازی، آمادگی برای اجرای قوانین که شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال کرد را داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1876932
ارسال نظر
نظرات