شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 08:44 منتشر شده در مورخ: 1401/04/01 شناسه خبر: 1877696
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور:

بسیج گام دوم، بسیج همه مردم است/ اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا تبدیل شود

بسیج گام دوم، بسیج همه مردم است/ اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا تبدیل شود
سردار زهرایی گفت: شکوفایی اقتصادی در گرو تبدیل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا در دولت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در گفتگو با سبلان ما، به تشریح فعالیت‌های بسیج سازندگی پرداخت و گفت: شجره طیبه بسیج، تشکیلات انقلاب اسلامی است و با اقدام انقلابی خود ضمن کمک به دولت، بارهای زمین‌مانده نظام جمهوری اسلامی را بر می‌دارد.

وی با بیان اینکه جامعه سازی اسلامی با دولت سازی اسلامی اتفاق می‌افتد گفت: برای ایجاد دولت اسلامی، نیز باید ریل نظام اداری کشور اصلاح شود و کارها با روحیه جهادی و انگیزه الهی انجام شود. در این مسیر باید گفت که بسیج گام دوم، بسیج همه مردم است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه سخنان خود به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: لازم است مدل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم‌الاجرا تبدیل شود تا با انقلاب در اقتصاد، شاهد تحول اقتصادی در کشور باشیم.

وی با بیان اینکه بسیج تبدیل‌کننده تهدیدات دشمنان به فرصت برای پیشرفت کشور است، به مدل‌های لیبرالی اجراشده در کشور اشاره کرد و گفت: تفکر لیبرالی برخی مدیران در سالهای گذشته منجر به خالی شدن روستاها و افزایش مهاجرت به شهرها و به دنبال آن افزایش حاشیه‌نشینی شده و ما امروز به دنبال اجرای عدالت در توزیع عادلانه منابع  در روستاها هستیم تا با محرومیت‌زدایی‌ها و فراهم کردن بسترهای لازم در روستاها، زمینه‌های حیات مجدد روستاها را فراهم کرده و به تولیدات کشاورزی رونق دهیم.

سردار زهرایی به اقدامات محرومیت‌زدایی بسیج در روستاها اشاره کرد و گفت: نهضت آب‌رسانی به روستاها، ایجاد کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی، احیای جاده‌های روستایی در کنار فرهنگ سازی کار جهادی و تقویت روحیه انقلابی از جمله رسالت‌های جهادگران در مناطق مختلف و کم برخوردار کشور برای محرومیت‌زدایی و فراهم کردن زمینه‌های رشد و پیشرفت روز افزون کشور است.

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1877696
ارسال نظر
نظرات