شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 1401/04/04 شناسه خبر: 1878321
براساس اعلام مدیرکل آموزشی دانشگاه؛

آغاز امتحانات حضوری دانشگاه تهران، از امروز

آغاز امتحانات حضوری دانشگاه تهران، از امروز
مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران از برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ به صورت حضوری خبر داد که پس از گذشت دو سال برگزاری مجازی امتحانات این دانشگاه از امروز آغاز خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دانشگاه تهران، محمد میره‌ای با اعلام اینکه کلیه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ به صورت حضوری برگزار می‌شود، گفت: پس از گذشت دو سال از برگزاری امتحانات دانشجویان به صورت مجازی، امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ به صورت حضوری برگزار می‌شود.

 
وی با اشاره به برگزاری امتحانات حضوری کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه تهران تا ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۱ و در زمان از پیش تعیین‌شده، گفت: هفته اول امتحانات از روز شنبه ۴ تیرماه می‌شود؛ در برنامه‌ریزی‌ها روزهای پنجشنبه به آزمون دروس عمومی اختصاص یافته است و از دوم تیرماه به صورت موردی، دانشکده/ دانشکدگان مختلف وارد پروسه امتحانات شده‌اند.
 
مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران درباره آزمون‌های دروس عملی نیز اظهار کرد: امتحان دروس عملی بر اساس برنامه‌ریزی داخلی گروه‌های آموزشی برگزار می‌شود.
 
میره‌ای درباره تکلیف دانشجویانی که به دلیل بیماری از شرکت در جلسه امتحان معذور هستند، تاکید کرد: صرفاً غیبت دانشجویانی که گواهی از مراکز درمانی دولتی ارائه کرده و گواهی‌شان به تأیید مرکز بهداشت دانشگاه برسد، موجه منظور می‌شود.
 
اداره بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز اعلام کرده است که از تاریخ یکم خردادماه ۱۴۰۱ به منظور حذف پزشکی صرفاً گواهی‌های پزشکی که از مراکز درمانی دولتی صادر شده، قابل طرح در کمیسیون پزشکی دانشگاه است.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1878321
ارسال نظر
نظرات