شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 20:46 منتشر شده در مورخ: 1401/04/04 شناسه خبر: 1878540
با حضور معاون اول دادستان کل کشور:

ساختمان جدید دادسرای قزوین افتتاح شد

ساختمان جدید دادسرای قزوین افتتاح شد
ساختمان جدید دادسرای قزوین با حضور معاون اول دادستان کل کشور و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ ساختمان جدید دادسرای قزوین ظهر امروز با حضور معاون کل دادستان کشور و جمعی از مسئولان استانی در مجتمع ادارات پونک قزوین افتتاح شد.

 
حجت‌الاسلام سید محسن موسوی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه خدمت به مردم یکی از اهداف مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح یکی از ساختمان‌های مجهز دستگاه قضائی استان قزوین هستیم.
 
وی افزود: باتوجه به مشکلات مختلفی که در ساختمان دادسرای مرکز استان قزوین وجود داشت، خدمت رسانی مناسبی به مردم ارائه نمی‌شد اما با همت قوه قضائیه و پیگیری مسئولان استانی، ساختمان‌ جدید دادسرای قزوین با هدف خدمت رسانی بهتر به مردم افتتاح شد که امیدواریم همکاران از رفاه بیشتری برخوردار باشند تا بتوانند خدمت رسانی بهینه‌ای داشته باشند.
 
معاون اول دادستان کل کشور بیان کرد: هدف از افتتاح ساختمان دادسراها رسیدگی هرچه سریع‌تر به امور مردم است.
 
موسوی در پایان گفت: براساس گزارش‌های ارائه شده از سوی مسئولان قضائی استان قزوین، دستگاه قضائی این استان با کمبودهایی مواجه بوده که در سفر رئیس قوه قضائیه و با همت این مقام کمبودها اطلاع‌رسانی شده و مصوباتی در این زمینه پیش‌بینی شده است.
 
 
گفتنی است، ساختمان جدید دادسرای مرکز قزوین در زمینی به مساحت 9 هزار و 800 متر مربع ساخته شده و ساختمان اصلی آن دارای 6 هزار و 400 متر مربع زیربناست.
 
ساختمان جدید تقریبا دارای 150 اتاق از جمله شعبه دادیاری، بازپرسی، معاونان دادستان، اجرای احکام کیفری، عفو و بخشودگی و ثبت متمرکز است؛ ساختمان‌های جانبی آن بخش افسر نگهبانی و بازرسی با مساحت تقریبی 350 متر مربع را شامل می‌شود.
 
ساخت ساختمان جدید دادسرای قزوین از سال 91 کلید خورد اما به دلیل اعتبارات در 6 فاز در سال‌های متفاوت اجرا و تکمیل شد؛ قرارداد فاز آخر آن در سال 1399  منعقد شد و در سال 1401 به بهره برداری رسید.
 
اعتبار در نظرگرفته شده برای تکمیل فاز 6، 28 میلیارد تومان پیش‌بینی شده که این اعتبار هنوز به صورت کامل تخصیص نیافته است؛ پیمانکار ساختمان را تحویل داده و در حال بهره‌برداری است.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1878540
ارسال نظر
نظرات