شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 10:18 منتشر شده در مورخ: 1401/04/05 شناسه خبر: 1878638
رئیس کمیته امداد خبر داد؛

تسریع در محرومیت زدایی استان های محروم

تسریع در محرومیت زدایی استان های محروم
رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) از تسریع محرومیت زدایی در استان های محروم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سید مرتضی بختیاری با اشاره به جلسه جهادگران با آیت الله رئیسی رئیس جمهور، گفت: این جلسه به مناسبت تأسیس جهاد سازندگی در جماران و با حضور حجت الاسلام سید حسن خمینی و گروه‌های جهادی برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه نمایندگان گروه‌های جهادی انتظارات خود را از ریاست جمهور در این حوزه مطرح کردند و در پایان نیز جمع بندی از سوی رئیس جمهور در این بخش صورت گرفت.
 
بختیاری با اشاره به حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم و حاشیه نشینی استان‌ها خاطرنشان کرد: نیروهای جهادی در حوزه‌های مسکن، اشتغال و در قالب محرومیت زدایی فعالیت‌های خوبی را انجام می‌دهند.
 
وی همچنین به برنامه‌ریزی گروه‌های جهادی برای سال ۱۴۰۱ اشاره کرد و گفت: در این حوزه نیز قرار است کارهای جهشی در حوزه محرومیت زدایی در سطح کشور انجام و محرومیت زدایی در استان‌های محروم با سرعت بیشتری انجام شود.
 
بختیاری به فعالیت قرارگاه جهادی عبدالله والی اشاره کرد و افزود: در اواخر سال ۹۹ تشکیل این قرارگاه در دستور کار قرار گرفت و در اساسنامه هیئت امنای کمیته امداد نیز مورد تصویب قرار گرفت علاوه بر اینکه مدیران کمیته امداد در استان‌های مختلف به عنوان جانشین فرماندهی این قرارگاه فعالیت می‌کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1878638
ارسال نظر
نظرات