شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:01 منتشر شده در مورخ: 1401/04/06 شناسه خبر: 1878912
رئیس مرکز ترافیک راهور پایتخت تشریح کرد؛

۶تیر؛ ترافیک در ۱۶ معبر و بزرگراه پرتردد تهران

۶تیر؛ ترافیک در ۱۶ معبر و بزرگراه پرتردد تهران
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی پایتخت در صبح دوشنبه ششم تیر ماه را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مجید رنجبر گفت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، بابایی در مسیر شرق به غرب، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی دارای ترافیک است.
 
سرهنگ رنجبر افزود: آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی و جلال آل احمد دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
 
وی افزود: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
 
انتهای پیام/
منبع: مهر
https://www.dana.ir/1878912
ارسال نظر
نظرات