شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 23:30 منتشر شده در مورخ: 1401/04/09 شناسه خبر: 1879857
کارشناس مسائل اجتماعی:

پدر عصبانی قاتل دختر ۱۷ ساله خود شد

پدر عصبانی قاتل دختر ۱۷ ساله خود شد
معصومه طاهری گفت: خبر قتل دختر بچه ۱۷ ساله به دست پدر به دلیل قهر کردن، قلب همه ما را به درد آورد و یادآور شد که عدم کنترل خشم می تواند منجر به اتفاقات بسیار ناخوشایندی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معصومه طاهری کارشناس مسائل اجتماعی در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: خبر قتل دختر بچه ۱۷ ساله به دست پدر به دلیل قهر کردن، قلب همه ما را به درد آورد و یادآور شد که عدم کنترل خشم می تواند منجر به اتفاقات بسیار ناخوشایندی شود.

وی ادامه داد: این دختر بچه به دلیل قهر با پدر در یک نزاع خانوادگی، جان خود را از دست می دهد و پدر نیز به دلیل عدم کنترل خشم خود با شلیک یک گلوله با اسلحه شکاری، دختر خود را به قتل می رساند.
 
طاهری افزود: متاسفانه آستانه تحمل افراد در جامعه کاهش یافته است و زمینه بروز آسیب های اجتماعی را در جامعه افزایش داده است.
 
این کارشناس تصریح کرد: مسئولین دغدغه افزایش جمعیت دارند، اما برای تحکیم بنیان خانواده و آستانه تحمل بیشتر در اجتماع برنامه ای ندارند.
 
وی گفت: باید برنامه های فرهنگی برای افزایش آستانه تحمل افراد جامعه افزایش یابد و از طرفی مراکز مشاوره رایگان در سطوح پر رفت و آمد شهر به عنوان ایستگاه های فرهنگی دایر شود.
 
طاهری با بیان اینکه بسیاری از نزاع های خانوادگی با ورود مشاورین به راحتی حل و فصل می شود، افزود: در سایه افزایش تعرفه های مشاورین، خانواده ها در این شرایط اقتصادی تمایلی به استفاده از مشاوره ندارند و متاسفانه برخی از این نزاع ها به اتفاقات بسیار ناخوشابند منجر می شود.
 
این کارشناس در خاتمه تاکید کرد: متاسفانه دست های مسئولین در حوزه فرهنگ برای کاهش آسیب های اجتماعی خالی است و دغدغه ای برای این مهم ندارند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/news/1879857.html/share
ارسال نظر
نظرات