شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1401/04/15 شناسه خبر: 1881407
فرمانده هوانیروز ارتش:

تسلیحات پیشرفته دنیا روی بالگرد‌های ما نصب است

تسلیحات پیشرفته دنیا روی بالگرد‌های ما نصب است
امیر سرتیپ قربانی اظهار داشت: بردسلاح‌ها و تاکتیک‌های نبرد این یگان در مقایسه با گذشته به طور کلی تغییر کرده و تسلیحاتی که امروز بر روی بالگرد‌های پیشرفته دنیا وجود دارد روی بالگرد‌های ما نصب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به رصد تهدیدات و به‌روزرسانی تجهیزات این یگان عملیاتی، اظهار داشت: امروز یکی از مهم‌ترین رویکرد‌های هوانیروز نگاه به تجهیزات روز دشمنان و رصد تهدیدات احتمالی در این حوزه است؛ از این رو ضمن شناسایی و رصد تهدیدات ضدبالگردی و سامانه‌های هوایی، توان رزمی خود را ارتقا می‌دهیم.

وی با بیان اینکه توان بالگردی کشور‌هایی که در دکترین نظامی ما دشمن محسوب می‌شوند به طور مستمر در حال رصد و ارزیابی است، گفت: ما مطابق با نیاز سازمانی و اقتضای عملیاتی سامانه‌های خود را تجهیز و به‌روزرسانی می‌کنیم.

امیر سرتیپ قربانی بیان داشت: برد سلاح‌های هوانیروز و تاکتیک‌های نبرد این یگان در مقایسه با گذشته به طور کلی تغییر کرده است و آنچه که امروز بر روی بالگرد‌های پیشرفته دنیا به جهت تسلیحاتی نصب است بر روی بالگرد‌های هوانیروز نیز نصب است؛ تسلیحات برد بلند، موشک‌های هوشمند و نقطه زن، اخلالگر‌های راداری و سامانه‌های دید در شب پیشرفته از جمله مواردی است که بالگرد‌های ما به آن مجهز شده اند.

فرمانده هوانیروز در پایان خاطر نشان کرد: تمام پیشرفت‌ها و دستاورد‌های ارزشمندی که امروز هوانیروز از آن برخوردار است، به واسطه تلاش شبانه روزی متخصصان کشورمان و بهره گیری از ظرفیت‌های داخلی ایجاد شده است.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/news/1881407.html/share
ارسال نظر
نظرات