شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 07:56 منتشر شده در مورخ: 1401/05/12 شناسه خبر: 1887523
عفو بین الملل:

صهیونیست‌ها از دیدن پرچم فلسطین وحشت دارند

صهیونیست‌ها از دیدن پرچم فلسطین وحشت دارند
داده های نظرسنجی که سازمان عفو بین‌الملل انجام داده نشان می‌دهد که اکثریت ساکنان سرزمین های اشغالی از دیدن پرچم فلسطین وحشت دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر پایه نتایج این نظرسنجی اکثریت صهیونیست‌ها نسبت به برافراشتن پرچم فلسطین نظر و دیدگاهی کاملا متفاوت با دیگران دارند.

 

عفو بین‌الملل بیان کرد که چنین اختلافی در نگرش نسبت به برافراشتن پرچم فلسطین، نتیجه جوسازی‌ها و حملات هدفمندی است که سیاستمداران و رسانه‌های اسرائیلی علیه فلسطینیان ساکن سرزمین‌های اشغالی و پرچم فلسطین به راه انداخته‌اند که هدف از آن حذف هویت فلسطینی و هرگونه گرایش به سمت آن است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که نیمی از فلسطینیان ساکن سرزمین‌های اشغالی 1948 برافراشتن پرچم فلسطین را بخشی از اظهار هویت ملی خود می‌دانند و 35 درصد نیز این کار را به نشانه اعتراض نسبت به تبعیض‌ها از سوی رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند.

در مقابل، بیش از نیمی از صهیونیست‌ها گفته‌اند که برافراشتن پرچم فلسطین به معنای به رسمیت نشناختن موجودیت رژیم صهیونیستی است.

در همین راستا، 52 درصد از صهیونیست‌ها علت برافراشتن پرچم فلسطین را به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی دانسته‌اند و 14.5 درصد هم گفته‌اند که این کار به معنای حمایت از عملیات‌های مقاومتی و ضداسرائیلی است.

 

https://www.dana.ir/news/1887523.html/share
ارسال نظر
نظرات