شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 09:51 منتشر شده در مورخ: 1401/05/12 شناسه خبر: 1887547
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ:

فعالان فضای مجازی افسران جنگ نرم‌اند

فعالان فضای مجازی افسران جنگ نرم‌اند
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: فعالان انقلابی عرصه فضای مجازی افساران جنگ نرم و جهادگران مبارزه با توطئه‌های دشمن هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسین حسن‌زاده در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز، اظهار کرد: در شرایط کنونی دشمن از سویی با توسل به تهدیدها و توطئه‌های مختلف و عملیات روانی به دنبال تقویت نقاط قوت کشور و ملت ما به نقاط ضعف است.

وی گفت: از سوی دیگر دشمن می‌کوشد با ایجا نارضایتی در بین مردم و با توسل به این حربه اهداف خود را پیش برده و در فضای جنگ رسانه‌ای، روانی و فضای مجازی توطئه‌های خود را اجرایی و عملیاتی کند.
 
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی اهمیت فعالیت‌ها و اقدامات بسیجیان جهادگر و حضور فعال، انقلابی موثر و تعیین‌کننده در عرصه فضای مجازی روشن است، بنابراین باید با تقویت این دو حوزه در راستای انعکاس و تبیین موضوعات و واقعیات گام برداریم.
 
سردار حسن‌زاده تاکید کرد: فعالان رسانه و فضای مجازی سربازان و افسران جنگ نرم و جهادگرانی انقلابی هستند که بایستی با تولید محتوای فاخر انقلابی رویاروی جبهه دشمن صف‌آرایی کرده و مانع تحقق اهدافشان شوند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص نحوه امدادرسانی به سیل‌زدگان برخی از شهرستان‌های استان تهران، گفت: در جریان سیل اخیر سپاه و بسیج همچون همیشه دوشادوش دیگر نهادها از ساعات ابتدایی حادثه کمک‌رسانی به سیل‌زدگان را آغاز کرد.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ افزود: تا رفع همه مشکلات و بازگشت زندگی در مناطق سیل‌زده به شرایط عادی و کاستن از آلام و مشکلات مردم سیل‌زده در کنار آن‌ها خواهیم بود و کمک‌رسانی‌ها فراخور نیاز مردم این مناطق استمرار می‌یابد.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/news/1887547.html/share
ارسال نظر
نظرات