شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1401/05/18 شناسه خبر: 1888813

کوین اسپیسی به پرداخت ۳۱ میلیون دلار محکوم شد

کوین اسپیسی به پرداخت ۳۱ میلیون دلار محکوم شد
کوین اسپیسی هنرپیشه سرشناس هالیوودی به پرداخت ۳۱ میلیون دلار به تهیه کنندگان «خانه پوشالی» محکوم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گاردین، کوین اسپیسی هنرپیشه سرشناس هالیوودی به پرداخت ۳۱ میلیون دلار به تهیه کنندگان «خانه پوشالی» محکوم شد.

بازیگر هالیوودی به دلیل اتهامات سوء رفتار جنسی، فرصت تجدید نظر را برای لغو رای هیات منصفه از دست داد.

کوین اسپیسی درخواست تجدید نظر خود برای لغو حکم ۳۱ میلیون دلاری (۲۵.۵ میلیون پوندی) برای تهیه کنندگان «خانه پوشالی»(House of Cards) را از دست داد.

این بازیگر هالیوودی در ماه نوامبر، به دلیل اتهاماتی مبنی بر رفتار نادرست جنسی با اعضای جوان عواملی که در تولید «خانه پوشالی» کار می‌کردند، به پرداخت مبلغ مذکور محکوم شد.

بر اساس اسنادی که خبرگزاری PA Media به دست آورده، اسپیسی درخواست لغو این دستور را داده بود، اما درخواست او پنجشنبه توسط یک قاضی آمریکایی در لس آنجلس رد شد.

پرونده‌های اولیه MCR به جزئیات نحوه حذف اسپیسی از برنامه پرطرفدار نتفلیکس پرداخته است که به دنبال ادعاهایی بود که او مردان جوانی را که در طول زندگی حرفه‌ای خود در پروژه‌های سینمایی، تلویزیونی و تئاتری با آنها کار کرده، مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

این بازیگر به مدت پنج فصل در سریال «خانه پوشالی» با ایفای نقش سیاستمدار محاسبه گر فرانک آندروود بازی کرد، تا اینکه پس از افشای اتهامات جنسی از ادامه همکاری با این سریال حذف شود.

https://www.dana.ir/news/1888813.html/share
ارسال نظر
نظرات