شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1401/05/19 شناسه خبر: 1889108
وزیر خارجه عمان در گفت‌وگو با امیرعبداللهیان:

موفقیت مذاکرات، به نفع همه طرف‌ها است

موفقیت مذاکرات، به نفع همه طرف‌ها است
وزیر امور خارجه عمان در گفت‌وگوی تلفنی با همتای ایرانی به نقش سازنده ایران در مذاکرات رفع تحریم‌ها اشاره کرد و موفقیت مذاکرات را به نفع همه طرف‌ها خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان امروز (چهارشنبه) ۱۹ مرداد ماه با «بدر البوسعیدی» وزیر امور خارجه سلطنت عمان در خصوص مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی مورد علاقه طرفین تلفنی گفت‌وگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان ضمن ابلاغ سلام آیت‌الله رئیسی به هیثم بن طارق سلطان عمان، از دیدگاه‌ها و تلاش‌ عمان در زمینه مذاکرات رفع تحریم‌ها قدردانی کرد.

طرفین درباره آخرین تحولات مذاکرات وین رایزنی کردند.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین در مورد تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ضمن اشاره به رایزنی‌های گسترده خود با طرف‌های مختلف منطقه‌ای و بین‌المللی، این تجاوز را محکوم کرد.

بدر البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان نیز در این گفت‌وگوی تلفنی، با تاکید بر نقش سازنده ایران در مذاکرات رفع تحریم‌ها، تصریح کرد: عمان اعتقاد دارد موفقیت مذاکرات، به نفع همه طرف‌ها است.

وزیر امور خارجه عمان در مورد حقوق مردم فلسطین نیز خاطرنشان کرد: عمان همواره از تحقق حقوق و آرمان‌های مردم فلسطین حمایت کرده و در کنار آنها خواهد ماند.

طرفین در این گفت‌وگوی تلفنی برخی موضوعات دوجانبه را مورد بررسی قرار دادند.

https://www.dana.ir/news/1889108.html/share
ارسال نظر
نظرات