شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1401/05/23 شناسه خبر: 1889834
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران:

استقلال در بازی با سپاهان بدون برنامه بود

استقلال در بازی با سپاهان بدون برنامه بود
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران با تحلیل بازی استقلال مقابل سپاهان اصفهان، گفت: آبی‌پوشان در مصاف با زردپوشان اصفهانی بازی بی‌برنامه‌ای به نمایش گذاشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فراز فاطمی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران‌نیوز با اشاره به بازی دو تیم استقلال و سپاهان از هفته نخست لیگ برتر فوتبال و شکست آبی‌پوشان اظهار کرد: شاگردان ساپینتو در این دیدار بابرنامه و تاکتیک‌پذیر نبودند، به‌خصوص در نیمه دوم که بازی خوبی از استقلال شاهد نبودیم.

 
وی اضافه کرد: استقلال در نیمه نخست فوتبال خوبی به نمایش گذاشت، اما تحت تأثیر فصل بدنسازی قرار داشت و بازیکنان باطراوت و شاداب بازی نمی‌کردند.
 
این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران یادآور شد: ساپینتو در ابتدای ورود به استقلال قول چهار قهرمانی داد که منطقی نبود، شخصی که به‌تازگی به کشور دیگری سفر کرده و شناخت زیادی از بازیکنانش ندارد نباید اینگونه قول می‌داد.
 
فاطمی در پاسخ به این سوال که نقاط ضعف استقلال را در بازی با سپاهان کجا دیدید؟ بیان کرد: استقلال در بازی با زردپوشان اصفهان در خط هافبک خوب نبودند، به‌خصوص زبیر نیک‌نفس که عامل گل نخست سپاهان به استقلال بود.
 
وی متذکر شد: البته هفته نخست است و نمی‌توان از اکنون درباره ساپینتو و استقلال نظر داد و باید چند هفته بگذرد سپس ارزیابی کرد، اما اگر استقلال به همین منوال در ادامه لیگ بازی کند راه به جایی نخواهد برد.
 
این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد: استقلال باید در ادامه لیگ باطراوت و شاداب بازی کند و نباید بازیکنان به‌راحتی توپ را از دست بدهند.
 
فاطمی تبیین کرد: خط دفاعی استقلال تهران فصل گذشته آمار فوق‌العاده‌ای داشت و تیم به سختی گل می‌خورد، اما در هفته نخست فصل جاری دو گل دریافت کردیم، بنابراین ساپینتو باید روی کار دفاعی بیشتر کار کند.
 
وی مطرح کرد: ساپینتو باید توأمان روی دفاع و حمله تمرکز کند و متأسفانه در تیم‌هایی که این مربی حضور داشته، گل‌های زیادی دریافت شده، امیدوارم خط دفاعی استقلال در ادامه به خوبی فصل قبل باشد.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/news/1889834.html/share
ارسال نظر
نظرات