شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1401/05/24 شناسه خبر: 1890043
غلامرضا رستمیان اعلام کرد:

آمادگی ۳۸ فرودگاه کشور برای اربعین

آمادگی ۳۸ فرودگاه کشور برای اربعین
مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها از آمادگی فرودگاه‌های کشور برای اعزام زائران اربعین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از وزارت راه و شهرسازی، غلامرضا رستمیان مدیرعامل و مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از آمادگی فرودگاه‌های کشور برای اعزام زائران حسینی در اربعین امسال خبر داد و گفت: ۹ فرودگاه بین المللی و ۲۹ فرودگاه دارای مرز هوایی بوده و قابلیت اعزام زائران به عتبات عالیات را دارند.

رستمیان اظهار کرد: پس از اعزام و پذیرش مطلوب زائران خانه خدا در عملیات حج تمتع ۱۴۰۱ در حال برنامه‌ریزی برای اعزام زائران حضرت اباعبدالله (ع) به عملیات اربعین هستیم.

وی با اشاره به تاکید ویژه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در خصوص برگزاری هرچه بهتر عملیات اربعین گفت: تاکنون جلسات متعددی در خصوص اعزام زائران اربعین برگزار شده و نماینده وزیر در این حوزه پیگیر امور مرتبط با اعزام زائران است.

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها در خصوص زمان اعزام زائران به کشور عراق گفت: وزارت راه و شهرسازی تا این لحظه تاریخ ۱۵ تا ۳۰ شهریور را برای عملیات اربعین در نظر گرفته و تمامی شرکت‌های وابسته به وزارتخانه برای برگزاری مطلوب این عملیات بسیج شده‌اند.

رستمیان در خصوص اقدام فرهنگی مذهبی شرکت فرودگاه‌ها در عملیات اربعین عنوان کرد: موکب‌های اربعین در فرودگاه‌هایی که آمادگی پذیرایی از زائران را داشته باشند، برپا خواهد شد.

به گزارش شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ وی در خصوص اقدامات بهداشتی شرکت فرودگاه‌ها در مقابله با کرونا گفت: در عملیات اربعین مطابق با آخرین دستورات وزارت بهداشت پیش خواهیم رفت و با برگزاری جلسات به صورت دو هفته یک بار به دنبال برگزاری هرچه باشکوه‌تر عملیات اربعین در سال جاری هستیم.

https://www.dana.ir/news/1890043.html/share
ارسال نظر
نظرات