شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 01:45 منتشر شده در مورخ: 1401/05/26 شناسه خبر: 1890478

تیراندازی در آمریکا ۶ زخمی به جا گذاشت

تیراندازی در آمریکا ۶ زخمی به جا گذاشت
رسانه‌های آمریکا از زخمی شدن شش نفر در اثر یک تیراندازی در حوالی یک بیمارستان در شهر ممفیس ایالت تنسی آمریکا خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند در تیراندازی که اوایل امروز سه شنبه در نزدیکی یک بیمارستان در شهر ممفیس ایالت تنسی آمریکا اتفاق افتاد شش نفر از جمله دو نوجوان زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این تیراندازی در حدود ساعت یک بامداد به وقت محلی مقابل بیمارستان «متدیست نورث» در محله «رالی»، محله‌ای با جمعیت 31000 نفر در شمال شرق شهر ممفیس اتفاق افتاد.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی محلی «نیوز چنل 3»، پلیس شهر ممفیس گفت که سه نفر از مجروحان در زمان تیراندازی یک وسیله نقلیه مشکوک سرقتی در اختیار داشتند و از آن زمان تحت بازداشت قرارگرفته‌اند.  سه فرد بزرگسال و یک نوجوان زخمی شده در این تیراندازی در وضعیت وخیمی قرار دارند و یک خودرو پر از جای اصابت گلوله بعد از این حادثه در بیرون از بیمارستان مشهود بود.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا باعث وقوع خشونت‌های مسلحانه و تیراندازی در هر روز در سراسر این کشور است و تعدادی نیز در این حوادث کشته می شوند. هر چند سالهاست که بسیاری از آمریکایی ها با اعتراض به آزادی حمل و مالکیت سلاح در این کشور خواستار اصلاح قوانین کشورشان در این زمینه هستند، اما لابی سلاح به قدری در این کشور قدرتمند است که کنگره تاکنون اقدام ملموسی برای محدود کردن حمل سلاح در ایالات متحده انجام نداده است.

 

https://www.dana.ir/news/1890478.html/share
ارسال نظر
نظرات