شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 18:08 منتشر شده در مورخ: 1393/12/06 شناسه خبر: 251602
سخنگوی مرحله ی زمینی رزمایش پیامبر اعظم(ص) :

نیروی زمینی سپاه هر متجاوزی را به جای خود خواهد نشاند

نیروی زمینی سپاه هر متجاوزی را به جای خود خواهد نشاند
سخنگوی مرحله ی زمینی رزمایش پیامبر اعظم(ص) 9 گفت : قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حداقل صدها لانچر ، ضد تانک  و ضد زره و صدها موشک ادوات زرهی هر متجاوزی را به جای خود می نشاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار حمید سرخیلی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی " آرمان کرمان " در رزمایش پیامبر اعظم 9 ؛ با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با آمادگی دفاعی نیروی های نظامی گفت : در رزمایش پیامبر اعظم 9 با روحیه ی علوی و ایمانی در برابر دشمن خواهیم ایستاد.

سخنگوی رزمایش مرحله زمینی رزمایش پیامبر اعظم(ص) 9 ادامه داد : اعتقاد ما این است که بر مبنای آیات قرآن کریم و بر مبنای فرهنگی علوی هیچ ظلمی را نمی پذیریم و در برابر ظالمان می ایستیم.

وی با اشاره به اینکه رزمایش پیامبر اعظم 9 در بخش زمینی با وسعت 30 هزار کیلومتر مربع از کوه مبارک در منطقه جاسک تا بندر لنگه و جزایر قشم ، لارک ، هنگام و هرمز برگزار می شود ؛ بیان داشت : این رزمایش در فوج اول در سواحل تنگه هرمز به شکل پاسگاه انجام خواهد شد.

سرخیلی ادامه داد : نیروی زمینی سپاه با قرارگاه مقدم مدینه منوره خود برای دفاع از تنگه هرمز و جزایر با 50 هزار نیروی پیاده ؛ تکاور و زرهی آماده جانفشانی هستند.

سخنگوی رزمایش مرحله زمینی پیامبر اعظم (ص) 9 با تاکید بر اینکه نیروهای ولایت مدار استان هرمزگان و 50 هزار نیروی گردانهای بیت المقدس از اولین روستاهای مرزی تا عمق شهرهای استان آماده ی پشتیبانی از رزمندگان قرارگاه مدینه هستند ؛ خاطر نشان کرد : ارتفاعات شمالی خلیج فارس حصار بسیار مستحکمی برای رزمندگان است که دشمن را در خود دفن خواهد کرد.

وی بیان داشت : سواحل خلیج فارس و تنگه هرمز با حداقل دوهزار لوله ی توپ که می توانند در دقیقه هزاران گلوله را شلیک کنند ؛ آماده ی دفاع از خود می باشند.

سردار سرخیلی افزود : قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حداقل صدها لانچر ، ضد تانک  و ضد زره و صدها موشک ادوات زرهی هر متجاوزی را به جای خود می نشاند.

انتهای پیام/ص

 

https://www.dana.ir/251602
ارسال نظر
نظرات