شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:54 منتشر شده در مورخ: 1393/12/09 شناسه خبر: 253633

قلعه نویی: کرار پشیمان است

قلعه نویی: کرار پشیمان است
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کرار از صحبت‌های خود اظهار ندامت کرده وهمین که برگشته نشان می‌دهد که نسبت به صحبت‌هایی که کرده پشیمان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناامیر قلعه‌نویی در گفت‌گویی با رادیو ورزش و در واکنش به این سوال که عید نوروز نزدیک است و جابه‌جایی های زیادی هم در همین ایام انجام می‌شود و با توجه به اینکه شما به عنوان یک مربی ایرانی بازیکنان زیادی را هم جا‌به جا می‌کنید، اظهار داشت: در مورد جابه‌جایی بازیکنان باید بگویم من هر کاری می‌کنم برای منافع باشگاه و مردم بوده است.می‌توانید از مدیرانی که با آنها کار کرده‌ام در مورد جابجایی بازیکنان از آنها بپرسید که من چطور عمل کردم.در مورد پژمان منتظری باید بگویم که من راضی به رفتن این بازیکن نبودم، اما مدیران خودشان قول و قرار گذاشته بودند و من بی خبرم بودم.

 وی در خصوص صحبت‌های جاسم کرار اظهار داشت: مطمئنا ما هم با صحبت‌هایی که علیه ایرانی و مملکت ما می‌شود برخورد خواهیم کرد. یقین داشته باشید امیر قلعه‌نویی با این مسئله برخورد می‌کند اما زمانی که بازیکن اعلام می‌کند که صحبت‌هایش را انجام نداده یک در هزار هم این موضوع درست باشد یعنی اینکه او از صحبت‌های خود برگشته و اظهار ندامت کرده است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بهتر است قلعه‌نویی دلخوری‌اش را با رسانه‌ها از بین ببرد، تصریح کرد: من به نظر من مردم احترام می‌گذارم. هر انسانی چارچوب و اصولی دارد. می‌گویند یک دقیقه با عزت زندگی کردن بهتر است از 10سال با ذلت زندگی کردن. ما زندگی می‌کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم.  اصولی را دنبال می‌کنیم که پایبند آن هستیم و طبق آن پیش می‌رویم.

سرمربی آبی‌پوشان یادآور شد: به خاطر منافع استقلال و مردم این اقدامات را انجام دادم و خوشحالم که بارها و بارها توانسته‌ایم مردم را خوشحال کنیم. 3 بار استقلال قهرمانی کسب کرده که با کادر فنی ما بوده و 2 قهرمانی در جام حذفی به دست آورده‌ایم. تمام انسان‌ها چارچوب و اصولی دارند که طبق آن پیش می‌روند. اگر انسان بر طبق آن چارچوب و اصول حرکت نکند بهتر است اصلا کار نکند. من یک سؤال از شما دارم و آن این است که در اتفاقاتی که رخ داده قلعه‌نویی در کدام مرتبه شروع کننده مسائل بوده است؟! حالا به هر دلیلی من یک بازیکن را نخواستم. او باید از تیم برود یا خیر؟

مجری برنامه هم پاسخ داد: بله.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/253633
ارسال نظر
نظرات