شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: چندرسانه ای
ساعت: 17:49 منتشر شده در مورخ: 1393/12/15 شناسه خبر: 258645

عکس خبری/دستور موسوی لاری و مرعشی برای ضرب و شتم یک پیرمرد معترض

عکس خبری/دستور موسوی لاری و مرعشی برای ضرب و شتم یک پیرمرد معترض
موسوی لاری زمانی که درباره ویژگی‌های اصلاح‌طلبان گفت: اصلاح طلبان به حضور مردم در سرنوشت خود بها دادند و اصلاح‌طلب ساختارشکن نیست، یکی از حضار در جلسه در جواب این سخنان گفت، «پس چه کسانی بودند که فتنه را ایجاد کردند». ...

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آرمان کرمان،  گردهمایی اصلاح‌طلبان استان کرمان عصر امروز ۱۴ اسفند در حالی در خانه شهر کرمان برگزار شد که با حاشیه‌های قابل توجهی همراه بود.

در این نشست سید عبدالواحد موسوی‌لاری وزیر کشور دولت اصلاحات بر روی سن رفت و در ادامه روند سیاه نمایی ها درباره دولت قبل ، بازهم سعی کرد دوران سازندگی و اصلاحات را برای کشور مفید و دولت نهم و دهم را مقصر همه مشکلات معرفی نماید.

وی عنوان کرد: ماخصومتی که موجب جنگ هشت ساله شد رابا تنش زدایی رفع کردیم.وی زمانی که درباره ویژگی‌های اصلاح‌طلبان گفت: اصلاح طلبان به حضور مردم در سرنوشت خود بها دادند و اصلاح‌طلب ساختارشکن نیست، یکی از حضار در جلسه در جواب این سخنان گفت، «پس چه کسانی بودند که فتنه را ایجاد کردند».

در این هنگام یکی از محکومین فتنه با اشاره دست خواستار ساکت کردن این معترض شد که یکی از اصلاح‌طلبان که پشت سر وی نشسته بود از جای برخاست و از پشت سر به وی حمله کرد.

همچنین چند نفر دیگر از اصلاح‌طلبان این فرد را مورد ضرب و شتم قرار دادند و سپس وی را در حالی که شعار مرگ بر فتنه‌گر سر می‌داد، کشان‌کشان به خارج از تالار خانه شهر کرمان بردند و به ماموران نیروی انتظامی تحویل دادند.در زیر تصاویر پاسخ اصلاح طلبان به مردی که گفت «پس چه کسانی بودند که فتنه را ایجاد کردند؟» را می بینید.