شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:44 منتشر شده در مورخ: 1394/01/10 شناسه خبر: 273493

تقاضای پناهندگی معاون سردبیر “ایران ورزشی” از اتریش

تقاضای پناهندگی معاون سردبیر “ایران ورزشی” از اتریش
معاون سردبیر نشریه ایران ورزشی که به همراه تیم ملی فوتبال ایران برای پوشش خبری دیدار ملی‌پوشان ایران با تیم ملی فوتبال شیلی به وین، پایتخت اتریش سفر کرده بود، از این کشور تقاضای پناهندگی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ساتین، پیام یونسی پور، معاون سردبیر نشریه ایران ورزشی که به همراه تیم ملی فوتبال ایران برای پوشش خبری دیدار ملی‌پوشان ایران با تیم ملی فوتبال شیلی به وین، پایتخت اتریش سفر کرده بود، از این کشور تقاضای پناهندگی کرده است.

پیام یونسی پور، خبرنگار ورزشی و سردبیر دوم نشریه «ایران ورزشی» به همراه میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی که در سانحه سقوط هواپیمای جرمن‌وینگز جان خود را از دست دادند، برای پوشش خبری دیدار تیم ملی فوتبال ایران با ملی‌پوشان شیلی که در وین، پایتخت اتریش برگزار شد، به کشور اتریش سفر کرده بود.

یونسی پور دومین خبرنگار اعزامی از ایران به اروپا است که طی یک هفته اخیر درخواست پناهندگی می دهد. در روزهای گذشته، خبرنگار ایسکانیوز، خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی، نیز که برای پوشش اخبار مروبوط به مذاکرات هسته ای به سوییس رفته بود، به این کشور درخواست پناهندگی داده بود.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/273493
ارسال نظر
نظرات