شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: چندرسانه ای
ساعت: 00:12 منتشر شده در مورخ: 1394/01/25 شناسه خبر: 282732

گزارش تصویری/کمپین دفاع از پاسپورت ایرانی در قم

گزارش تصویری/کمپین دفاع از پاسپورت ایرانی در قم
در روزهای گذشته خبری مبنی تعرض به دو نوجوان عمره گذار توسط ماموران امنیتی سعودی در فرودگاه جده در رسانه ها منتشر شد، اتفاقی که با واکنش های گسترده مردم ایران اسلامی روبرو شد، این در حالی است که مردم قم نیز با تشکیل کمپینی خواستار محاکمه عوامل جنایت فرودگاه جده شدند.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در روزهای گذشته خبری مبنی تعرض به دو نوجوان عمره گذار توسط ماموران امنیتی سعودی در فرودگاه جده در رسانه ها منتشر شد، اتفاقی که با واکنش های گسترده مردم ایران اسلامی روبرو شد، این در حالی است که مردم قم نیز با تشکیل کمپینی خواستار محاکمه عوامل جنایت فرودگاه جده شدند.

پس از حادثه فرودگاه جده و اقدام شرم آور پلیس فرودگاه جده، کمپین های مختلفی در اعتراض به این هتک حرمت در سراسر ایران به راه افتاده است.

«کمپین‌دفاع‌از پاسپورت‌ایرانی» نیز با همین هدف به راه افتاده و مردم ایران با گرفتن تصاویر سلفی از خود، برای مقامات پیام هایی با مضمون عمل به وعده های دولت در زمینه تکریم پاسپورت ایرانی و محاکمه عاملان جنایت فرودگاه جده را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند.